Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no ale jak piszesz ze stra jestes a masz jeszcze 2 z przodu to co ja mam powiedziec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skasowałam całe wypracowanko!! ale sie wsciekłam :( ide pod przysznic:D, okna pozamykac i ogrzewanie włączyc bo zimnica jak fix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity ale w tym roku zmienialas cyferke?chyba jestesmy z jednego roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna uuuuuuu szkoda :( a nie mozna jakiego backup\'u? swieze bylo czy juz mialas zapisane i tylko poprawki robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annna nosz w morde:O jak to zrobilas? wez relaksujacy prysznic wtedy wroci wena tworcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o hahah to dobrze bo myslalam ze zapomnialam:P cos od tej nauki niderlandzkiego mam jakies luki w pamieci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bungalow bungalow bungalow bungalow bungalow bungalow bungalow kwa nie moge tego slowka zapamietac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina no to slowko to chyba jest uniwersalne w kilku jezykach!!! u nas popularne sa bungalow\'y i drozsze nawet niz zwykle domy tylko nie wiem z jakich wzgledow jak to takie male :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale w angielskim tez gonie zapamietalam:P dosc mam tego jezyka brrrr widzialas na poprzedniej stronie te slowka?jakbys miala je przeczytac-bo tu inna wymowa hihi-to jezyk polamac mozna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj na świeżo pisałam, potem zamykałam i zamiast zapiasc zmiany to kliknęłam NIE bo mnie martik zagadała - hmmmm jutro coś spładze :D hugolina gratuluje kolejnej stronki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam :) tylko ja z przyzwyczajenia z angielska je probowalam ;):D no z drugiej strony nie osluchana jestem z niderlandzkim i za mala probke mialam jak on brzmi zeby sobie chociaz probowac prawidlowo przeczytac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annna pozdrow Martik:) i dzieki hihi tylko uwazaj jutro bys znow nie skasowala!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna ale w glowie zostalo boc sama przeciez pislalas :) inaczej jakbys zerznela skads ;) to mogloby byc ciezko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie 😘 dla Martik :) w ferworze przygotowan do wyjazdu moze nie miec rzeczywscie czasu nam jeszcze pomachac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×