Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

przyszla chata niema skrzata:Phahaha siedz tutaj bo juz mam dosc poszukiwan:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nadal Nottingham, zobaczymy gdzie mojego rzucą później bo to wszystko uzależnione jest od jego pracy. Nottingham mi sie podoba, ma swój charakterek i jest takie zielone :), nie wiem jak inne miasta bo byłam tylko przejazdem. Puki dzieci nie mamy to możemy sie przemiszczac tam gdzie lepiej płaca, później jest możliwośc pozostania w jednym wybranym mieście - tyle dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ,jak sie nie ma dzieci to zawsze latwiej o zmiany powazniejsze i czestsze nawet no i Ciebie tez chyba jeszcze jakas powazna kariera nie trzyma w miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnna hahah no ja siedze hihi a powinnam juz ruszyc te cztery litery:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu poleje i to juz ! za 14800! |_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_| |_|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj tez postawie 5900:) I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×