Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

i od razu za limit swtawiam :) \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity1302 🌻 za stronkę :) dzien dobry wszystkim 😘 dziewczyny, doświadczone mamusie doradźcie mi co fajnego, sprytnego kupic młodej dziewczynie ( kuzynce mojego Onego), która właśnie urodziła córeczkę? takie coś z czego dziewczyna sie ucieszy, co jej ułatwi opiekę nad Małą i może coś co jest łatwiej dostępne tutaj niż w PL. Wiem że teraz wszystkie cuda są dostępne, ale nie na wszystko młodzi rodzice sie decydują, bo wiadomo niektóre rzeczy są ważne i ważniejsze. Kupiliśmy hustę http://www.premaxx.com/en/products/baby-bag/manual.aspx i myślimy coś jeszcze, tak żeby można było wysłac (wiec raczej nie wózek albo łóżeczko :P z góry dzieki za dobre rady, bo jak wchodzę do bootsa czy do sklepów dla dzieci to głupne :(, ja bym kupiła wszytko :D:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna🖐️ Co by Ci tu doradzic? moze jakies ubranko-pajacyk-,body na lato-zawsze praktyczne dla dziecka:) albo nosidelko? Teraz jest tyle roznosci dla malenstw ze w sklepie oszalec mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wpadłam, w szał zakupowy :D, przywlokłam do domu dreasiki, bluzeczki z my pony :P jak mój to zobaczy to panie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×