Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

tu tez postawie:) I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje pranie wczoraj po godzine suche bylo:)cieply wiatr i slonko Izunia za godzine pewnie bedzie juz suche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi...tak z ciekawości o to pranie spytałam,bo już drugie do pralki wrzuciłam :P nie cierpię jak mam pełny kosz,a jak sa grube rzeczy to właśnie wystarczą ze 3 ręczniki,2 pary jeansów,jakas bluza i pranie aż wyłazi z kosza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia wiem cos na temat wylazenia prania z kosza :o musze sobie kupic chyba jeszcze jeden i w sypialni postawic u mnie dochodzi jeszcze dwojka dzieci wiec pranie jest chetne do ucieczki z kosza troche szybciej i czesciej- nie nadazam czasem zwlaszcza jak pogoda nie sluzy suszeniu na powietrzu a w domu suszarka mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie właśnie wyłaziło,bo ręczniki po kąpieli psa (a one raczej takie ogromniaste),nasze ręczniki,jeansy,białe rzeczy..... w sypialni nie mam miejsca na dodatkowy kosz.....będę musiała jednak częściej prać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×