Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

jak stosujesz REGULARNIE o co w moim przypadku trudno, to widac efekty. zwlaszcza jak uskuteczniasz jakims balsamem. aczkolwiek skutecznosc kawy bez balsamu jest widoczna bardziej niz balsamu bez kawy. przynajmniej w moim przypadku. jak sie bedziesz pilingowac przez miesiac, co dzien lub co drugi to zobaczysz roznice. ja kupuje do tego najtansza kawe mielona w wersji mocno kofeinowej, zaparze "na gesto" i sie nacieram dodajac troche zelu pod prysznic. a jaka skora jest po tym gladka - duzo bardziej niz po jakimkolwiek gootwym peelingu. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam wrazliwa skore-pewnie by mi sie od razu odparzyla:P na saune chodzic nie moge bo mam wlasnie naczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pakowanie to pestka :) zwlaszcza ze wiekszosc pakuje maz. on to dopiero ma wprawe. zwlaszcza w pakowaniu do Polski i z powrotem :) kiedys przywiezlismy sobie akwarium 120 litrow w bagazniku + wszystko to co normalnie :) jakies pytania?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dla ciekawych 1. z Polski do Anglii - mieszkanie w hostelu 2. na 1 stancje - Haggerston 3. na Shepphards Bush 4. z powrotem na Haggerston 5. na druga ulice w Haggerston 6. na Dalston 7. na Hoxton 8. na Acton 9. do MILTON KEYNES :) 10. do Bristolu 11. na drugi koniec Bristolu (teraz jestem nad zatoka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×