Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

jestem. kurde wlasnie zdalam sobie dzis sprawe ze bycie zadbana kobieta to ciezka harowa, porownywalna do ORKI NA UGORZE. bo przeciez trzeba sie namoczyc, wyszorowac, wypilingowac, wydepilowac, wyszuszyc, nawilzyc, natluscic, wymasowac, wklepac i jeszcze pare innych. i co najgorzej raz na miesiac nie wystarczy :( jeszcze tylko musze pomalowac pazurki i plan wykonany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi zazdroszcze kotka :( ja planuje miec kotka najpozniej na gwiazdke, bo jak nie to sfiksuje. w Polsce zawsze mialam dom pelen zwierzakow i obowiazkowo kota a tutaj, ciagle przeprowadzki wiec zwierzaki odpadaly. co prawda od roku mam rybki ale przeciez z taka rybka nie pogada przy drinku. nie to co z kotem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to sobie drinkuje po tym spamowaniu a co, nalezy mi sie cos od zycia :D a ze jestem juz w humorku to stawiam kolejke martini \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
good morning! :D wszystkiego najlepszego dla coreczki. ja jestem dopiero po sniadanku a juz mam smaka na torta :) mam nadzieje ze bedzie tutaj pozniej dzielony :D ogladalam wlasnie polski mam talent. zobaczcie ta dziewczyne. ja zgodze sie z Kuba, ze ma 1sze miejsce bez kolejki http://muzyka.onet.pl/festiwal/9501,1837905,news.html dobra lece zmywac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×