Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ puk eternity 😘 ciao bella!!! :D:D:D zaczelam uzywac bio oil, ty go chyba uzywalas, tak? dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś założyłam topik z pytaniem czy dobry tak naprawdę jeszcze go nie używałam bo nie wiedziałam czy warto ale słyszałam już dobre opinie więc trzeba się będzie wziąść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena 🌼 a oliwa pomaga na cellulit i rozstępy ? bo z tym bio oil to jest tak że niby blizny usuwa i że w sumie na rozstępy też powinien jakoś działać (to znaczy blizny itp pewnie nie znikają całkiem ale są mniej widocznei z rostępami pewnie tak samo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Lenka 🖐️ pewnie juz spisz spiochu :p ale masz za stronke 🌻 a ta oliwka to taka sama jak u Hugo, do smazenia? Eternity 🖐️ io sto bene, e tu? :) no wlasnie tak myslalam, ze gdzies cie i bio oil wyczytalam. Uzywam juz od dwuch dni, ale nie mysle zebym juz mogla widziec jakes resultaty :D:D:D Ladnie pachnie. Hugo 🖐️ no to jak ty sie smarujesz oliwa do smazenia to na czym smazysz? chyba pojde juz spac bo pierdoly wale .... 😘 kolorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ laski Tez nie moge sobie tego wyobrazic, choc kiedys jadlam juz truskawki z pieprzem I melona z octem balsamicznym… a tez mi sie dziwaczne wydawalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×