Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hahahahha....właśnie z obowiązkowego spaceru z psem wróciłam normalnie kocham spacery w taka pogodę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia dzięki :) :D Lena nie pamiętają :D ale Jingle bells zaraz mogę albo :zima zima zima pada pada śnieg jadę jadę w świat sankami , sanki dzwonią dzwoneczkami dzyń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Lena stronkowe🌻 ja dzis sniegu niemam ale i tak bialo jest od mrozu:O ludzie co to juz zima?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry Bry kobieki, dziekuję za życzenia 😘 😘 😘 Ja niestety dopiero o tej porze zaczynam byc do życia, a tak to od 4 rano nad muszelką wisze - masakra :) Dobrze że tak lodowato bo mogę okna pootwierac i wietrze ile wlezie :D Buziole dla wszystkich :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ciekawe jaki zonk we mnie siedzi :) na razie znajomi znosza nam wszystko w beżach i niebieskie :) taaaaaakie słodkie te ciuszki i buciki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka do 3 razy sztuka :D moja babcia też chciała za trzecim razem w końcu córcie no i jest mój tata :D 🌻 za stronkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena 🌼 Anuś tutaj tak skromnie pożyczę wiele miłości i pomyślności i szczęścia i czego sobie tylko zapragniecie na dalszej wspólnej drodze życia 😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️ 😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️ 😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️ 😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️ skromnie bo więcej wysłałam na @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena śnieg to już wczoraj znikał zaraz jak tylko spadał trochę na dachach między dachówkami leżało ale zaraz też stopniało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nareszcie się pojawiłaś!!!!!!! Ja króciutko będę życzyć ;) Aby małżeństwo przypominało życie w raju!!!!! A ty jak Ewa zawsze na swoim postawisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×