Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

dziękuję za gratulację!!!👄 nieskromnie się przyznam,że ja nie mam żadnego medalu brązowego.....albo złote,albo srebrne a wiecie co się wydarzyło na wystawie? jest dziewczyna,ma swoją hodowlę,gdzie pojedzie to prawie że kosi te medale.... na niedzielnej wystawie wystawiała psa,u niej urodzony,wiele razy wystawiany i...............sędzia jej kazał z ringu zejść!!!!!!! pies nie dał się obejrzeć sędziemu i galopował zamiast biec krokiem wydajnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the best ja nie mam kota....ale od lat fretkę i psa suche karmy są najlepsze,bo zbilansowane i zwierzę dostaje wszystkie witaminy i minerały w proporcjach mu potrzebnych ale to nie oznacza,że mają tylko na suchej żyć!!!! u mnie jest zasada - suche zawsze w misce pod dostatkiem,a kolacja mokra i urozmaicona czyli saszetki,puszka,mięso..... raz na tydzień żółtko do mokrego dla błyszczącej sierści (na kociaka to pół żółtka,dla psa całe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia lepiej brzmi \"pochwalę się\" niż \"nieskromnie się przyznam\" ;):D heheh żartuję :) no to tylko gratulować takiej psicy i pani ! bo Twoja praca równie ważna jeśli nie najważniejsza w wychowaniu i utrzymaniu wystawowca ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) moj kociak dostaje mix-czyli daje puszke i do tego troche suchego-bo samego suchego jesc nie chce a tak to zje wszystko:) Izunia o tym zoltku niewiedzialam musze wyprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia a ten pies któremu kazano zejść z ringu wcześniej był oki ? tzn czy zachowywał się odpowiednio i czy medale dostawał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żółtko jest dobre i na nasze włosy ;) ale nie do jedzenia - na maseczkę :D żółtko (albo więcej w zależności od długości włosów - na moje starcza jedno hyhyhy) roztrzepujemy z łyżką stołową zwykłej oliwki do ciała dla dzieci (proporcje na więcej żółtek to jedna łyżka oliwki na jedno żółtko) można dodać trochę wody jak wyjdzie za gęsta paćka nakładamy na włosy na 10minut , spłukujemy i myjemy szamponem pięknie lśnią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity moja kolezanka czesto nakladala zoltko na wlosy:) ja jeszcze nie probowalam-hm ciekawe ile jajcow bede potrzebowac:Dhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Twoje włosy Hugo to tak na oko najmniej 6 :D w sumie nawet nie musisz na całość - na te najbardziej z wierzchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja akurat slyszalam o zotltku zarowno dla kotkow jak i w maseczce, ale moje wlosy byly potem takie przyklapniete na maxa! :P i dlugo zmywalam szamponem bo nie chcialo zejsc :P raczej nie skorzystam Emmi - w Polsce mieszkalam prawie ze na wsi (500 metrow od granicy miasta) :) tak wiec moje polskie kotki tez zyly na czym popadnie ale bez mleka darly sie codzien. niestety chociaz wzielam moje kotki z farmy, gdzie kobitka trzymala 10 krow, kotki pily mleko whiskas :P po zwyklym siedzialy non stop w kuwecie. w koncu sie wkurzylam i maja tyko wode do picia. dzisiaj strajkuja - sucha karma ledwo ciapenieta, ale odkad przyszlam z pracy jest cisza i nie dopominaja sie saszetki. pozyjemy zobaczymy :) z ostatnich rewelacji - od 2 dni kociaki robia mi pobudke o 5 rano!! tragedia, niedlugo zaczne chodzic do pracy na 7 jak nie bede mogla spac to bede winna smierci bo koledzy padna z wrazenia, gdyz normalnie zaczynam o 9.30-10.00 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity ten pies był już wielokrotnie wystawiany,był obyty z ringiem,to nie była jego pierwsza wystawa....a dziewczynę to można nazwać wyjadaczką medali wręcz!!! pies tez czasem ma swój zły dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w ogóle ze swojej dumna jestem,bo stała do opisu jak posąg z podniesioną głową,postarała się z biegiem choć dosyć ślisko było na tych chodnikach zresztą nie tylko Natan pokazał co potrafi (ten co zszedł tak się po domowemu nazywa) pies z otwartej jak przyszło do wyboru najlepszego psa w rasie to najpierw zrobił kupę na ringu,a potem normalnie głupawki dostał!!! nie chciał biec przy nodze tylko usiłował do zabawy pozostałe psy zaczepiać.....właściciel sam zszedł z ringu zanim go sędzia o to poprosił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to są właśnie takie tragedie wystawców napracujesz się nad włosem psa często setki kilometrów jedziesz na wystawę psa masz niby nauczonego ringu.......a on ci nagle taki numer wycina!!!! i nic nie możesz zrobić!!! w psa nie wejdziesz,aby jego zachowaniem kierować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the best ....bo tak naprawdę krowie mleko nie służy ani koto,ani psom.....one mają trudności z trawieniem laktozy i dlatego twoje w kuwecie siedziały!!! dlatego najbezpieczniej dawać wodę albo kocie specjalne mleko (ono bez laktozy jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×