Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

luknijcie na smietnik, bo tam ktos labilny sie wypowiedzial. ide pod prysznic(nie do hugo, bo zbereznic nie brakuje wsrod was) do jutra🖐️ i prosze nie pitolcie za duzo albo co5stronek streszczenie poprosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luknięte ;) branoc Mindy 🖐️ ja ze swojej strony nic nie mogę obiecać - a jak mnie jutro biegunka werbalna złapie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) witam wszystkie i sypnę zioła bo nie jestem na bieżąco ze stronkami, limicikami ;) 🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity fajną cyferką topikową zakończyłaś wczorajszy wpis 25300 :D dobra ja spadam... miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 🖐️ u nas dzisiaj mrozek -6 ale nie wydaje sie ze tyle bo slonko i wiatru nima wczoraj wieczorem wialo,padalo ,bylo 0st. a wydawalo sie o wiele chlodniej niz teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) brrrrrr Martoszka aż mi się zimno zrobiło jak przeczytałam -6 a u mnie niebo pół na pół - jeszcze jakieś chmury są dość gęste i to od wschodniej strony więc słońca nie widać ale za to od zachodniej widać niebieściutki placek to chyba dziś zaświeci ;) Emmi ja sobie uszczknę troszeczkę ziółka ;) nie mogę więcej bo muszę dziecko odprowadzić :D a cyferki sobie skreślę może dziś w lotto ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:)Martoszka brr jeszcze u mnie tak zimno nie bylo 🖐️:)Eternity Emmi ja tez ziola skubne hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie i u mnie nie,pierwszy raz tak trawa cala biala byla....tyle szronu a synek mowi ze snieg i rozdeptywal lód na kaluzach po wczorajszym deszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj spojrzalam na niebo i mowie oj jutro bedzie padac .... no i prosze leje .... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim[cześć:) i od razu za wczorajsze ziółko dziękuję👄 wczoraj mnie właśnie drinkami w realu skuszona i dlatego zniknęłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie znowu piękne słonko :) ale jak okno się otworzy to od razu się odczuwa,że to nie lato już..... za stronki sypię!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale brzydko się przywitałam....macham jeszcze raz:) i dla Martoszki za wczorajszy limit 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Wam trochę promyków wysyłam bo u mnie już chmury rozdmuchało :) nawet przyjemny chłodzik na dworze się uśmiałam po drodze bo awantura na ulicy z powodu potrąconego lusterka wąsko ,prawie że jeden pas bo drugi przeznaczony na parking pod domami ,ale da się zjechać pomiędzy inne auta jak coś jedzie \"z dołu\" facet co jechał \"z góry\" powinien był się zatrzymać bo babka była już w połowie tej drogi wąskiej a on dopiero wjeżdżał no i miał lepszą widoczność bo ona jechała pod słońce no ale się nie zatrzymał , ja usłyszałam tylko pyknięcie głuche i po chwili zobaczyłam jak z zaparkowanego auta wysiada szybko krzycząca dość duuuuża baba :D a jak wracałam to jeszcze parę osób , chyba przypadkowych przechodniów , było zamieszanych w kłotnię słowo fuck było najczęstszym jakie słyszałam zanim zdążyłam obok przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż normalnie się cofnęłam o kilka stronek bo jakoś nie mogłam sobie przypomnieć że Martoszka miała limit a jak miała to przegapiłam bo nie pamiętałam że jej zioło dawałam ale się okazuje że nie było - Izunia ja myślę że te driny Martoszki i słowa że też stawia to były za Twój limit ;) zamiast zioła Martoszka postawiła więcej chlorzenia sorry że poprawiam ale sama zgłupiałam że coś pominęłam hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha!! :D no to ja Martoszcze już na sapas zioło dałam,a co!! musi teraz do limita dociągnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×