Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Pestka to zapal ez na wkurwa🌻 a ja mam jeszcze tyle do zrobienia dzisiaj:O a checi brak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że dziś dzień pt jedna baba radzi drugiej babie ;) Pestka to zwiąż je w kitę i nie widać,że się kręcą....z własnego doświadczenia to wiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka to bedziesz musiala gore prostownica robic-zawsze to pocieszenie jakbys musiala calosc robic Ja sie umowilam na srode do fryzjera-az sie boje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa co do słuchawek w uszach to może tak po drodze mieć tylko jedną w uchu ? jak się okazuje to może być niebezpieczne moje dziecię ostatnio ciągle nosi bo dostała nowy telefon i może sobie muzy posłuchać więc na wypady na zakupy trzeba brać ;) tylko ile razy wetdy dostaje szturchańca bo nie słyszy 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to przy okazji chowania do szafy kurtki skórzanej odnalazłam pasek,jeszcze nie noszony,czerwony...pasowałby mi do tuniki tylko albo przytyję w tali tak na oko z 20 cm,albo ktoś będzie musiał powalczyć i mi nową dziurkę w nim zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia ale na gorze nie na dole bo mi juz odroly prostowane ... taaa HUgo calosc ale dopiero za 8 miesiecy w PL :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka🌻 hehehehe Izunia a Ty sie martwilas ze za gruba jestes a tu pasem za szeroki Ja zanosze zawsze do szefca i on mi robi dodatkowe dziurki w pasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka hahahahaha...masz🌻 a włosy do kucyka po prostu na gładko zaczesujesz,wtedy one pod siłą \"naciągu\" się rozprostowują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiać mi się chce z czyjegoś opisu na gg :P za to ta moja \"koleżanka\" upierdliwa to ma zabójczy już od kilku dni ,masakra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo wiem ale jak pada to te krotkie od skory sie podnosza i stoja wiec nic im nie pomoze .... eee no chuj tam musze chyba sobie cos zorganizowac zeby nie chodzic wkurwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity no ale takie byki walic hehehe zaczyna mi sie merdac z niderlandzkim i potem glupieje a w szkole to bylam najlepsza na dyktandach a teraz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co....zmierzyłam od klamry do pierwszej dziurki na tym pasku jest....................95cm!!!!!! toż to chyba pasek dla jakiejś ciężarnej!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kurwa gdzie sa moje mebleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lozzzzzzzzzzzzeszzzzzzzzzzz o luduuuuuuuuuuuuuu stanelam na widomosci Martoszki z 11:11 i wiecej nie widzialam a teraz widze nowa strone i pelno wpisow hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisow nie widzialam ostatnich ! Izunia hehe sama kupowalas ten pasek? Pestka najlepsze sa zakupy:Dco do mebli to musisz sie tam przejchac mowilam Ci wczesniej ze niestety tu trzeba sie nachodzic !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najfajniejsze,że sama kupowałam ten pasek...kolorem mi pasował :) pasek jak pasek....nie wiedziałam,że trzeba przymierzać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×