Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

albo odetnę zbędny kawałak....dodam klamrę i będę miec obroże dla psa hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia dzieki 👄 parasol duzy tez mam ale lubie takie male, torebkowe ;) i takie zawsze mi sie lamia :D Siostra dzis miala spotkanie z rektorem hehehe by sie zdziwila jakby nie mogla wyjsc chyba bym trupem juz byla :) Pestka K wyjechal wiec ja jestem skazana na spacery piesze i deszczowe :o Eternity o nieeeeeeeeeeeeeeee, sluchawki obie musza byc bo inaczej nie ma efektu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka nooooo o meble zadzwoń i pogoń chamów ;) hahaha paski to ja często przymierzam w sklepie bo się zdarzyło że kupiłam i w żadne szlufki mi nie pasował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) oj chyba nie widziałam jednak wszystkich postów teraz doczytałam ile pasek ma długości :D nooooooo na jakąś ciężarną - ja miałam w pierwszej ciąży już pod koniec 105 :P ale zaznaczam że przy pierwszej sporo przytyłam i młoda też była dość duża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra , ciiiiiiiiii nie wystraszymy go ;) a ja to idę okna pozamykać już bo niezły wygwizdów się mi tu zrobił :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już wszystko jasne!!! kupiłam pasek dla ciężarnej!!!! zmierzyłam i długość odklamry do końca paska to 130 cm.....spokojnie nawet na dzień przed porodem by na was pasował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie czeka aż się zlituję z żelazkiem :o a tak mi się nie chceeeeeeeeeeeee zresztą nic mi się nie chce :P fajnie by było jakby się obiad sam zrobił , zmywarka i pralka same ładowały i rozładowywały , odkurzacz wiedział kiedy trzeba poodkurzać i sam to robił ,wykładzina w hallu sama by się wyprała , to co zostawione byle gdzie samo szło na miejsce iiiiiii dużo jeszcze by wymieniać .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe eternity 🌻 :P buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu no mamm zly humor noooooooooooooooooo z meblami to w sobote dopiero pojedzie M sie dowie bo jak on wraca z roboty to sklep juz zamkniety ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do obowiązków domowych to mam dziś takie samo nastawienie jak Eternity ale za to pogawędki urządzam,bo telefon dziś coś aktywny się zrobił ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis sciemniam ja moge a nie pracuje ale ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też trochę pościemniałam ;) ale wszystko mi dziś idzie jak krew z nosa :o albo urlop albo zakupowe szaleństwo by mi się przydało albo zakupowe szaleństwo na urlopie :P chociaż już sama też nie wiem co by mnie ożywiło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×