Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wiecie dzis nas w nocy cos straszylo:O niewiem co to bylo ale jak juz bylismy w lozku bylo slychac czyjesz dwa kroki u nas w sypialni !! Moj wstal na obchod-kot spal,mala tez wiec niewiem co to bylo a slyszelismy oboje ! mialam potem pietra i zapalilam swiatlo w pokoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa tego eternity nie wiedzialam hihih ale widze ze mamy podobne upodobania co do faciow hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo uuuu a może podłoga \"pracowała\" sama od siebie - wiesz takie jakby \"strzelanie\" pod wpływem temperatury wcześniej się po niej chodziło więc się ją \"wgniotło\" w jedną stronę a ona później się \"wyprostowała\" wiesz o co mi chodzi ? a jak nie to już miałaś jakieś przygody podobne - z tym zegarem na przykład ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo niezle, ale moze jest tak jak eternity mowi, to podloga, a poza tym sciany w domu sasiaduja z jakims innym domem??? czesem slychac kroki wlasnie z domu obok, a Ty juz o duchach gadasz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie bylo skrzypienie-mam panele w sypialni i bylo slychac jakby ktos w skarpetach szedl brrr zapomnialam o zegarze- dupa teraz dopiero bede sie bala tu spac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek za fatum;)🌻 no ale to slyszal moj tez !! i tez myslal ze ktos w domu jest-poszedl popatrzec -nie spalam do 4 rano bo sie balam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz w piździeć ! sorry , nie wiedziałam że zapomniałaś ! wybaczysz ???? [spojrzenie jak kot ze shreka] Ciastek bo my wszystkie czekałyśmy żeby to nam fatum stronkowe nie przypadło ;) proszę ,dla Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh taaa podzielimy sie hihih kurde Hugo sama sie nakrecasz bueheeh wez sie nie boj hiihihih ciastek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka moze sie nakrecam ale moj sie tez wystrachal-wiec omamow niemam i to bylo naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek to je takie fatum że teraz każda stronka będzie Twoja ;) Hugo to jakiegoś księdza i poświęcić dom albo jakaś modlitwa specjalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow elf w akcji :D Eternity pomysl super! tylko ja tak ladnie nie potrafie ;) musialabym kilka na probe zrobic, mam drukarke kiepska i czasu malo wiec pomysle jeszcze czy w ogole zamowic mu taki Hugo brrrrrrrrrrrrrrr masz przygody :( Ciastek 🌻 ja spijam sobie cappuccino na mleku .. ummmmm pychota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha topik normalnie the best :D:D:D:D:D:D Euforka oj tam nie umiesz ! można gotowca jakiegoś - są ramki przecież różniaste ,nawet do scrapbooka eeeeee jak to się mówi ? cyfrowego ? taki co sobie w kompie trzymasz - zakręconam jeszcze :P robisz sobie takie cudeńko na kompie ,dajesz do wydrukowania (to opcja z powodu niedobrej drukarki) a potem można dorzucić jakieś świecidełko lub dwa ,jakąś wstążeczkę czy kwiatek bądź listek żeby nie było płaskie ;) a to już podpowiedź dla wszystkich co sobie lubią z fotami na kompie podłubać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa właśnie doczytałam że czasu mało i się zastanowisz czy zamówić to ile się czeka jak złożysz zamówienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham jeszcze raz🖐️ Eternity hehehe ja jeszcze mam \"Twoje\" elfy z zeszlego roku:) wlasnie wyciagnelam kurtke zimowa-marznac nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×