Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Martoszka przecztyalam Cie od tylu i zrozumialam-chyba Ci sie klawa przestawila albo wira zlapalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona pisze normalnie tylko tak wychodzi w kompie sie cos przestawilo buehehehe no leje no hzahhaahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam sloneczko (na razie) i od czasu do czasu cos pada(snieg+deszcz+grad) pizdzi jak cholera ,bleeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly moj siedzial na kompie musial cos zrypac ale po restarcie widze ze sie na[prawilo haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahaha wiecie bylam w sklepie byla jedna starsza kobieta zawalona zakupami wiec powiedzialam jej ze jej pomoge te zakupy do samochodu zaniesc ,gadalam z nia po nl a potem moj mi mowila ze to jest polka:D hahaha mieszka tu jakies 30 lat a ja niewiedzialam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komp mi znow swiruje:O jak chce otworzyc jedna stronke to ona sie zaczyna po 300 razy sama otwierac i jak kasuje to mam jeszcze wiecej:Pmusialam go zresetowac brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ niemachanym :) Mindy 🌼fatumowe ;) Martoszka ahahhaha no to się uśmiałam z tego na opak :D a Ty jak widziałaś inne posty ? też od tyłu ? hahahahah Hugo następnym razem będziesz wiedzieć że z tą panią po polsku można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo teraz doczytałam (coś wcześniej przeoczyłam albo ślepota kafeteryjna) Hugo i u Ciebie jakieś hocki z kompem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nasmazyla caly talerz plackow z jablkami hihihihi a teraz spadam na zakupybo lodowka pusta hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha nie no inne posty widzialam normalnie hehe ja juz wczoraj zrobvilam zakupy dzis mi sie nie chce nigdzie wychodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorakj przyszla ostatnia polka moj W wlasnie stara sie ją przyczepic,ale skupana wazy moze ze 30kg.hihi jak powiesi tozrobie fote bom mi sie nawet podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka daj placka:D Martoszka Twoj mazl nie musi na silownie chodzic;)oczywiscie czekam na fotke Eternity juz kiedys tak mialam ze mi komp swirowal-niewiemco to-pewnie fatum:D wpadlam dzis do malej do pokoju porzadki porobic hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czekam na fotę fajnej półki :) na zakupy moja męża pojechała - dziecko ma jeszcze temperaturkę podwyższoną trochę więc trzeba zostać w domu ale chętnie bym wyszła i pobuszowała po centrum i wróciła chociaż z jakimś drobiazgiem ;) a może jutro do południa się wybiorę ? czynne do 15tej chyba to zdążę połazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×