Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

spac nie bede mogla;) Pestka no dobrze ze dojechaliscie-bo to strach normalnie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa to tak !? \"eternity gdzie takie foty mi pokazujesz przed spaniem\" ja tylko foty pokazuje a tu już scenariusze z myciem i nie wiadomo co jeszcze ;) hehe ja to bym się najpierw przytuliła żeby się też ubrudzić - byłoby mycie nawzajem ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz doczytałam - kupon jest ważny do jutra tylko !! a w nocy dziś (z niedzieli na poniedziałek) dopiero przyszedł na maila też się pospieszyli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) mam za oknem -3:P ale jakies slonko wychodzi pomimo ze zalozylam trapery to i tak bym z 2 razy o maly wlos glebe zaliczyla:Oszklanka jest !!! ale od czwartku m sie ocieplic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity dobrze ze przez net nie mozesz ugryzc:P;) Samolty u mnie lataja-wczoraj w tv pokazywali ze jest zagrozenie atakiem terrorystycznym w Belgii:Owyslali jakas wiadomosc ze teraz pon usa przyszedl czas na be -za to ze wyslali do afganistanu samolot:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VTM otrzymała nagranie DVD, na którym pojawiają się zamaskowane osoby grożące Belgii - powiedziała rzeczniczka rządowego centrum kryzysowego, nie podając dodatkowych szczegółów dotyczących nagrania. VTM, pierwszy prywatny kanał telewizyjny we Flandrii, północnym regionie Belgii, zawiadomił władze i prokuratorzy federalni otworzyli śledztwo. Rządowa agenda zajmująca się analizą ryzyka zajęła się sprawą pogróżek. Centrum kryzysowe poinformowało w oficjalnym komunikacie, że jeśli nagranie DVD świadczy o realnym ryzyku, zajmą się tym natychmiast specjalne służby. - Nie istnieje ryzyko zerowe. Żadnej groźby nie można zignorować. Obecnie zagrożenie terroryzmem w Belgii oceniane jest przez OCAM jako niskie - powiedziała rzeczniczka. Pod koniec 2007 roku Belgia wprowadziła nadzwyczajne środki bezpieczeństwa na skutek alarmu antyterrorystycznego. Po kilku tygodniach poziom alarmu został obniżony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) hih piaskarka w torebce :D:D:D:D dobre :D:D u mnie dzis z rana byl gosciu ze spoldzielni i wiecie co powiedzial? ze oni nic nie zrobili w tym kierunku zeby nas nie zalewalo wlasnie szukam w regulaminie czy mozna od nich dostac odszkodowanie bo dlaczego wiecznie z naszej polisy ma isc a oni sie maja czuc bezkarni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka🖐️ napewno cos znajdziesz -szukaj w regulaminie co to znaczy ze bezkarnie ktos moze Cie zalewac?kpiny jakies ! Eternity to juz kolejny raz groza Belgii ale sama wczoraj widzialam to nagranie-pokazywali w tv i az mnie ciarki przeszly sprobuje znalezc to nagranie to Wam wkleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Euforka :) haha najpierw przeczytałam PISARKA w torebce :P:D kurde ,jasne !! trzeba coś na nich znaleźć bo przecież za coś płacicie tej spółdzielni! nie za samo zajmowanie powierzchni mieszkalnej ale i za utrzymanie całego budynku !! ale dobrze że chociaż prywatne ubezpieczenie macie bo tak to dupa blada tylko też nie sztuka co chwilę remonty robić bo ściana zalana powinni usunąć przyczynę tego zalewania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j zle skopiowalo zejdzcie na dol na Andere Binnenland artikels i kliknijcie w drugi link od gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze doczytalam ze dzis rano w Antwerpii byly korki 325km:O wypadki,szklanki na drodze-juz mam dosc tej zimy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity wiesz bo to tylko wczoraj w 2 stacjach tylko pokazywali-moze nie chca siac paniki w pl wiadomosciach tez nic niema na ten temat tylko ten artykul co wkleilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesooo az sie przerazilam .. i jeszcze ta kretynska muzyka bleeeehhhhhhh pojebalo ich?? neich spirddalaja ... \"wy bedziecie nastepni\" ... sukinsyni niech sie wypchaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×