Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Euforka za limit 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 super ze juz kasa przyszla i ze jej duzo:D Eternity dalas mi pomysla czym mozna zajac mala hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objadac juz sie nie bede:Pkoniec bo ostatnie 3 dni to raczej dieta nazwac nie mozna:O zaraz pojde biegac to moze spale choc jednego golabka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha masz ! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Hugolina , no dobre zajęcie dla dzieci oby tylko zadbać żeby czegoś przypadkowego klejem nie zapaćkały i aby makaronu wystarczyło ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity super pomysł z tą choinką z makaronu!! Dzieci będą miały ciekawe zajęcie przed świętami....i do tego jeszcze mogą komuś podarować swe dzieło,np babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🌻 kurde a u mnie znow akcja jest:( Naszego dobrego kumpla laska zostawila go tydzien temu-w maju mieli sie pobierac juz wszystko bylo zalatwione,chlopak kupil domek !!! podlamal sie:( dzis dzwoni jakas babka z jego komorki-pytala o nr do rodzicow-zabralo go pogotowie !! nic dalej niewiem-ta sasiadka nie odbiera tel ! moj pojechal teraz do rodzicow i do szpitala sie dowiedziec-bo wiemy tylko ze go karetka zabrala:( kurde facet ma 35:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ france Mężczyzna prosi kioskarkę o paczkę prezerwatyw. Ogląda ją dokładnie i pyta, czy są elektronicznie testowane. – Niech pan ich nie bierze – radzi mały chłopiec stojący tuż za nim – one spadywują! 🌻 Pani Stasia była organistką w kościele, miała już prawie 70 lat na karku i była starą panną. Była podziwiana przez wszystkich parafian za swą dobroć i oddanie sprawom kościoła. Pewnego razu wpadł do niej ksiądz omówić szczegóły jakiejś kościelnej uroczystości. Pani Stasia zaprosiła duchownego do pokoju gościnnego i zaoferowała mu herbatkę. Ksiądz usiadł sobie wygodnie w stylowym fotelu, tak, że przed nim stały stare organy Pani Stasi. Ku wielkiemu zdziwieniu księdza, na organach tych stała szklanka wypełniona wodą, a co jeszcze bardziej zaniepokoiło księdza to fakt, że w szklance tej pływała prezerwatywa. Jak Pani Stasia wróciła z herbatką zaczęła się rozmowa. Ksiądz chciał jakoś delikatnie zacząć rozmowę o szklance wody i kondomie w niej pływającym, ale mu się nie udawało, więc postanowił zapytać wprost: - Pani Stasiu, bardzo bym był rad, gdyby mi pani to wytłumaczyła - tu wskazał na nieszczęsną szklankę. - Ooo tak, dobrze, że ksiądz pyta... Czyż to nie wspaniałe? Szłam sobie raz przykościelnym parkiem parę miesięcy temu i znalazłam tę małą paczuszkę na ziemi. Instrukcja na opakowaniu wyraźnie mówiła, że należy to umieścić na organie, zapewnić by było wilgotne i to wtedy ochroni przed roznoszeniem się chorób.... I wie ksiądz co? Przez całą zimę nie miałam grypy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klient odwiedzający fabrykę wyrobów z gumy jest oprowadzany przez Menedżera do spraw Marketingowych. Na początku przystanęli przy maszynie produkującej smoczki do butelek dla dzieci. Maszyna wydaje różne sycząco stukoczące dźwięki. - Kiedy pojawia się syk, roztopiona guma jest wstrzykiwana do formy - tłumaczy sprzedawca - Dźwięk stuku to igła robiąca dziurkę na końcu smoczka. Dalej przeszli do części fabryki gdzie produkowane są prezerwatywy. I ponownie przystanęli przy maszynie, która wydawała dźwięki: syk, syk, syk, syk, stuk; syk, syk, syk, syk, stuk; itd. co zwróciło uwagę gościa. - Zaraz, chwileczkę - mówi klient - ja rozumiem czym jest ten: syk, ale co to za stukot, który pojawia się tak często? - Aaaa... to tak samo jak w maszynie smoczków - odpowiada przewodnik - Ta maszyna robi dziurki w co czwartej prezerwatywie. - Hmm.... to chyba nie jest zbyt dobre dla prezerwatyw? - Tak ale jest bardzo dobre dla interesu ze smoczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probowal popelnic samobojstwo !:( nalykal sie tabletek czekam az jego brat przyjedzie powie nam cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pestka cykaj i wysylaj hugo kurcze coz top za baba wredna no a mowią ze facet to swinia mam nadzieje ze wyjdzie z tego i psychicznie i fizycznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka to super ze masz mebelki:)czekam na foty Martoszka jeszcze nic niewiem-korde facet do rany przyloz a ta laske znam-siuksa jeszcze mloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo :( ech szkoda chlopaka Pestka super, ze mebelki dotarly. Czekam na foty aaa i oczywiscie dziekuje za ziolka 👄 :) Martoszka na to fatum 🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja normalnie dzis rylam hahahahahahaha po przerwie idziemy na lekcje patrzymy Kris-nauczyciel wlazi do windy to ja i taka Agnieszka za nim hihihii winda sie zamknela a Aga do niego Kris wez cos powiedz po polsu hahahahaha i go za reke szarpie no wez toz wiemy ze mowisz bueheheheheeh hahahah a on nie nie nieee i sie zaburaczyl hahaha a ja mowie mow bo winde zatrzymam hahahahahahh i z palcem na guziku hihihii biedny malo sie nie zjaral hahahahhhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu wszystkim co sie nalezyy :):):) 🌻... ❤️... :D .... ❤️ ...🌻 🌻... ❤️... :D .... ❤️ ...🌻 🌻... ❤️... :D .... ❤️ ...🌻 🌻... ❤️... :D .... ❤️ ...🌻 🌻... ❤️... :D .... ❤️ ...🌻 🌻... ❤️... :D .... ❤️ ...🌻 🌻... ❤️... :D .... ❤️ ...🌻 🌻... ❤️... :D .... ❤️ ...🌻 🌻... ❤️... :D .... ❤️ ...🌻 🌻... ❤️... :D .... ❤️ ...🌻 🌻... ❤️... :D .... ❤️ ...🌻 🌻... ❤️... :D .... ❤️ ...🌻 🌻... ❤️... :D .... ❤️ ...🌻 🌻... ❤️... :D .... ❤️ ...🌻 🌻... ❤️... :D .... ❤️ ...🌻 🌻... ❤️... :D .... ❤️ ...🌻 🌻... ❤️... :D .... ❤️ ...🌻 🌻... ❤️... :D .... ❤️ ...🌻 🌻... ❤️... :D .... ❤️ ...🌻 🌻... ❤️... :D .... ❤️ ...🌻 🌻... ❤️... :D .... ❤️ ...🌻 🌻... ❤️... :D .... ❤️ ...🌻 🌻... ❤️... :D .... ❤️ ...🌻 🌻... ❤️... :D .... ❤️ ...🌻 🌻... ❤️... :D .... ❤️ ...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) przeczytałam (myślałam że więcej tego jest :p przedtem szybko przewinęłam stronkę ) Hugolina mam nadzieję że kolega sobie poradzi - ma przyjaciół którzy będą go wspierać :) Pestka no ładnie we dwie na jednego biednego nauczyciela :D i czekam również na fotki :) choinka wczoraj nie wypaliła :P zrobiłam tylko kartonowe stożki noga mnie tak bolała że nie wiedziałam gdzie ją wsadzić :o i brakowało cierpliwości żeby nie rzucać makaronem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×