Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

W pewne Boże Narodzenie św. Mikołaj wychodzi z komina i zostaje zaskoczony przez 19- letnią blondynkę. Ona mówi: - Św. Mikołaju, zostaniesz ze mną? - Ho, ho, ho - rzekł św. Mikołaj - muszę dostarczyć te wszystkie zabawki dobrym chłopcom i dziewczynkom. Zdjęła swoją koszulę nocną, pozostawiając jedynie stanik i majtki, i pyta: - Św. Mikołaju, zostaniesz ze mną? - Ho, ho, ho, muszę dostarczyć te zabawki chłopcom i dziewczynkom. Zdejmuje wszystko i pyta: - Św. Mikołaju, teraz ze mną zostaniesz? Św. Mikołaj na to: - Ho, ho, ho, muszę zostać. Nie przejdę przez komin z moim członkiem w takim stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek dawno sie nie pokazal:( no patrzac na wiek Aniutki to czuje sie staro no:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak doprowadzić do tego, żeby kobieta po stosunku jeszcze przez godzinę krzyczała ? - Wytrzeć fiuta firanką. :D:P Spotykają się trzy koleżanki i zaczęły sobie opowiadać, która jak lubi: - Ja to lubię klasycznie - mówi pierwsza. - A ja, to lubię faceta mieć z tyłu - mówi druga. - No a ja, to lubię na rodeo - wyznaje trzecia. - A jak to na rodeo? - pytają pozastałe dwie. - A no normalnie - walę faceta na łóżko, siadam na niego, wkładam nogi pod uda i tak w połowie mówię że mam aids, i spróbujcie się wtedy utrzymać. Blondynka wchodzi do warzywniaka i pyta: - To takie czerwone, tam w rogu. Co to jest? - Jabłka - odpowiada sprzedawca. - To poproszę 2kg, ale proszę każde zapakować osobno. Zapakował i podał. Po chwili zapytała ponownie: - Takie miękkie i futrzaste, o tam? - Kiwi - odbąknął. - Poproszę 2kg i zapakować każde osobno. Zapakował i podał ze złością. Po kilku minutach blondynka rzekła: - Takie czarne, sypkie tu na ladzie? - To mak, ale nie jest na sprzedaż. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie blondynki pojechały do Australii. Nagle na drogę wyskoczył kangur. Jedna z nich mówi: - Patrz, jakie tu są wielkie koniki polne. hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polak, Rusek i Niemiec mieli przemycić wiewiórkę przez granicę, ale dla utrudnienia mieli ją sobie włożyć w gacie. Pierwszy idzie Polak. Coś się kręci, ale przeszedł. Drugi Niemiec. Myślał, że nie wytrzyma, ale też jakoś przeszedł. No i został Rusek. Idzie i na środku granicy nie wytrzymał. Ściągnął gacie i wywalił wiewiórkę. Oczywiście go złapali. Później na komendzie pyta się Polak i Niemiec dlaczego to zrobił. Rusek: - Jak zrobiła sobie z mojej pały gałązkę, to jeszcze wytrzymałem, jak zrobiła sobie z moich jaj orzeszki to też wytrzymałem, jak robiła sobie z mojej dupy dziuplę to też wytrzymałem, ale jak próbowała wnieść orzeszki do dziupli to już nie wytrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynka dzwoni do sklepu komputerowego: - Dzień dobry. Mam nadzieję, że mi pan pomoże. Kolega wgrał mi świetny wygaszacz ekranu, niestety za każdym poruszeniem myszki on znika :D:D:D Dzwoni blondynka do przyjaciółki blondynki: - Halo, to Ty? - Nie, to ja. - Przepraszam, pomyłka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mrozik lekki - przedwczoraj o tej porze już nie było śladów szronu ,dziś jeszcze się trzyma brrrrrrrr kartka już w albumie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam...na szczescie jak na zawolanie jak musialam wyjsc to przestal z lekka :) a wy gdzie ze nima nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie gg było chyba cały czas normalnie -coś tam plumkało co chwilę ;) słoneczko Wam poślę jak u Was brzydko :) :) jeszcze chwilę będzie świecić u mnie ale zimno jest -na piętrze pokazuje niby +5 ale szron nadal jest więc przy gruncie chłodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie slonko bylo 5 minut-a co tu taki zastuj? kupilam dzis w koncu cos dla malej na mikolaja a teraz jade za prezentem-mala znow na urodziny idzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 za stronki, limity, na chorobska, wkurwy, bole itp :D pestkowe mebelki-bjuti, podobne do moich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Martoszka zbuju!;) korzystajac ze suchej i slonecznej pogody machnelam sobie okna i wypralam firanki, juz na swieta bo cholera wie jak to teraz bedzie z ta pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×