Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

heheheh on mnie molestowal zebym spiewwala piosenke hahahahaha po NL bueheheehehe ja mowie nie a on dalej i tak z 3 minuty jeczal haaahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie teraz dlaczego pestka chciala innego nauczyciela!!!!!!najpierw dziwne przygody w windzie a teraz facet juz JECZY!!!! az sie boje co bedzie w poniedzialek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i powiedzial ze wszystkich bedzie pytal jak sie wymawia MANG haha a wiadomo jak nie???? czyli tez jeczal i mruczal buehehhebuehehehhhe masz fatum 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi masz Hugo ziolo🌻:) nooooooooooo Pestka nauczyciel jeczy no no ;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
You can dance sie skonczyl a moj meza usnela haha daruje mu dzis masaze bo chiba zmeczony jutro po aerobiku moze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed 5.. rano juz mozna powiedziec slysze ze cos stuknelo w pokoju o panele mysle sobie moze synek wstal i łazi se po chacie ide wiec .....ale nikogo nie widze i znowu cos jakby upadlo ,ale tuz kolo moich nog ja tu patrze z to chomik se napierdziela z orzeszkiem takim wielkim w łupinie i ciagle mu on ucieka z gębuli osz mysle pobieglam po cos zeby go szybko nakryc zeby nie nawial z tym orzeszkiem za regal czy gdzie tam mąż przyszedl,poprawil łańcuch ktorym naplatalam drzwiczki od klatki nie mam pojecia jak on majstrowal ze poluznil ten łańcuch wkurzylam sie i przynioslam po rybkach akwarium z garazu-wlasnie ide je umyje z osadu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akwarium jest wieksze 2 razy od klatki to bedzie mial wiecej swobody kurcze przez niego bylo mi juz do rana jakos zimno i usnąć juz dobrze nie moglam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha.....niezła akcja!!! ja jako dziecko miałam chomika w akwarium,twoje dzieci będą co wieczór ogladały \"pucowanie okien\" ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
która ma jeszcze zwierzątko? na która teraz kolej? ;) najpierw moja przed świetem postanowiła kłaczka się pozbyć i dom na nogi postawiła teraz chomik trenował bieg z orzeszkiem i dom na nogi postawił na kogo kolej? Hugolina z kotem? Euforka ze Spajkiem? bo Eternity jeszcze tej świnki nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah no moze i faktycznie kolej na koty hihi aaa ten chomik jakis duzy...bo to perski i nie biore go na rece bo gryzie swołocz jedna wczesniej mielismy miniaturke-dżungalskiego-jedna czwarta teego tamten byl fajny a to bydle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×