Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

mi jakos kawa ostatnio nie smakuje :( moze to wina smietanki bo zawsze mialam sypana a ostatnio w pracy dali nam taka normalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to zimno mi-nnajbardziej w rece kurcze jak tu wyjsc na zewnątrz idem przecie za pol godz. na aerobik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka Ty to masz zdrowie z tym aerobikiem :D ale fajnie tak wyjsc i sie rozerwac nie? ja nie moge sie zmusic do cwiczen w domu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam, ze platki sniadaniowe wcale nie sa takie dobre na sniadanie nawet przy dietach prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh wiem.... mam problemy :P:D jade na zakupy i mysle co tu kupic zamiast platkow :) jadlam takie ryzowe kiedys, dobre byly ale w tesco ich nie ma w ogole to nie wiem gdzie mozna je kupic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby byl gdzies daleko ten aerobik to nie wiem czy bym chodzila a ze jest blisko...doslownie moze ze 2 minuty a moze i tego nie to idem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze w smaku ale nie przy diecie czym ciemniejsze i mniej przerobione tym mniej dietetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mammm chooojjkkeeee hihihi carnaaaa hihihiih piknaaa zielone wszystkie byly jakies takie zadkiee hadkieee annnnnnna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka fatumowe🌻 a ja na sniadanie to nie jem płatków,a bułeczkę z ziarnami z ciemnego pieczywa nie lubię płatków :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa pod kolor hihihi wiesz w swietle pokojowym nawet nie widac ze jest czarna hahahaha ale ja wiem ze jest hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka super choinka :D uffffffff wrocilam godzina stania w kolejce przy kasie :o:o:o ech masakra ale za to teraz sacze piwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za ziolko 👄 platkow nie kupilam :D a ja platki ostatnio o dziwo polubilam i tak juz od miesiaca je wcinam z rana ;) a po bulke swieza nie mam kogo wygodnic :( pewnie bylaby lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×