Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Pestka 🖐️ Ciastek kciukasy za pracę - złożyłam (znaczy się męża moja zawiozła bo to u niego na recepcji ;) ) aplikację o przyjęcie bo od nowego roku miejsce będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, a u nas w tym roku bedzie chyba zywa choinka,tak jakus mi sie chce swiezej, jakiejs nieduzej bo miejsca brak,moze sie uda gdzies znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mięsa nie jedzą, alko nie tykają i żony w domu z dziećmi zostawiają a widać po nich było że się dobrze bawią ? czy przyszli bo przyszli i siedzieli jak mumie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaa takie buty, ja mysle ze sie uda ;-) moj R ostatnio rozmawial z gosciem z agencji pracy z Bxl i ten gosciu cos mowil ze ma na oku prace dla mnie ,ja do niego swoje CV wyslalam, ale kuzwa mam pietra no, ja perfekto po ang nie rozmawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z żywej choinki widziałam ładne wieńce - chyba sobie kupię :) ale muszę powiedzieć że nie pachniały mi tak lasem jak te gałęzie co się w Pl do domu na stroiki przynosiło ale chociaż jakaś namiastka ;) albo zapach świerku sobie kupię do wtyczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek a Ty myślisz że ja pietra nie mam ???????? ale obie mamy trochę czasu to za książki możemy się wziąść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe , widac bylo po facjatach jakie to osby, od razu powiedzialam dla R co o nich mysle a ten mowi , masz racje tak jest, jeden byl z synalkiem- siedzial ,najadl sie,synalek tez i sie zmyli , drugi co kolo nas siedzial taki jakis tepy byl,ciagle tel mial w rece i niby z zona mial kontakt :D, nazarl sie wylizal,pomaczal, napierdoli na stole i zmyl sie nie wiadomo kiedy, a trzeci najkonkretniejszy z nich wszystkich byla do tej pory co my, moj R mowi ze tylko jego z marokanow toleruje w pracy bo taki w miare porzadny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz Ty eternity mi tu nie bujaj, skoro filmy ogladasz w wersji ang, to kumasz i douczek nie potrzebujesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny ale mam lenia dzis, nic nie zrobilam w chacie,laze z kata w kat,prasowanie czeka,pranie tez,odkurzanie bleeeeeeeeeeeee,a stary chrapie pacan jeden:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek ale pefect też nie jestem ! no rozumiem ,czytam (na głos też nawet płynnie) ,piszę ( w szkole byłam najlepsza z dyktand z anglika) tylko w mowie zawsze coś popierdolę i w pisaniu jakiś błąd się trafi (najczęściej na baaaaaardzo prostych sprawach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój stary w robocie dziś i też jeszcze nic nie zrobiłam :P jak przyjdzie to będę udawać zapracowaną ;):D chociaż nie ! pranie nastawiłam ! ha ! :P:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek ciesze sie ze impra sie udala zaraz wysle mojego W z dziecmi pod ratusz tam jakies wystepy ze swietym mikolajem ja umyje glowe i zrobie pazurki bo dzis mozna powiedziec ze tez mamy imprzke jedziemy do mojej kolezanki na urodziny jej syna dziei w jednym pomieszczeniu ,starsi w drugim...tak 2 w 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha!! No i miałam rację jak pisałam,że jestem pewna,że Ciastek będzie sie super bawić na imprezie :D:D:D A tak zrzędziła,tak marudziła,że jej się iść nie chce,że się nie ma w co ubrać........KOKIETKA!!! Ale takie teksty to tylko na faceta działłają.....my wiemy swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity🌻Ciastek dobrze ze sie impreza udala:D Pestka milych zakupow i wytarmos Mindy hihi Objadlam sie salatka grecka :P mala az dzis wypiekow dostala z emocji hihihi-tv juz niemam mala zajela o caly czas gra hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa....dmuchnęłam Talibkę ;) normalnie w niecałą godzine pies był suchy i ........najonizowany hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) a ja calkiem spontanicznie poszlam do fryca :D i pozbylam sie 10cm :D :classic_cool: hihi ale mojej fryzjerki nie ma 😭 zwolnili ja albo odeszla :( Ciastek super, ze impreza zalicza sie do udanych! :classic_cool: a wisior to Ci moge zrobic przy okazji ;) Izunia dmuchnelas hihi no super, ze suszarka sie spisala ;):) a teraz ide czytac gazete milego popoludnia!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka to ja poprosze :p hehehe, taki dluzszy lancusz i cos dyndajacego :D ;-), moze bys mi wogole wyslala je wszystkie przesylka ,podam Ci adres ale zle sie czuje, leb mi nawala, chcialam sie przespac i jakos nie idzie, do tego zoladek mi sciska od wczoraj bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja malza obiadek robi ;-), a mi piffffko postawil ;-):p,pewnie co chce znow, a ni chuja promocji dzis nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za zioło 😘 przyda się na weekendowy wieczór ;):D Euforka znajdzie się inna ulubiona fryzjerka :) Izunia suszara wypróbowana i zdała egzamin :) dobrze Ciastek na polepszenie 🌼 albo na kaca hihihi ;) Hugolina będziesz na kuniu jeździć ? ;) miłej zabawy wszystkim imprezującym dziś :) a nie imprezującym udanej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomnialam Wam powiedziec, wczoraj kierownik dla swojej zonki nawet mowil o Radku ,glosno, ze bardzo dobrze pracuje ;-) juz moj R wie ze chca z nim przedluzyc kontrakt na n-pne 3 m-ce ale jeszcze przez agencje,niestety, pewnie maja jakies ulgi z tego tytulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek no jak nie ? buy one get one free ;):D i piwko postawił i obiad robi ;) żebyś miała siłę na co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kaca nie mam, leb boli z niewyspania Hugo uuuuuuuuu na koniku bedziesz robila patataj ulala, a konik z resorami czy bez, tylko uwazaj cobys sie nie zagalopowala :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×