Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Pestka jak masz proste to scinaj:) choc ja juz nie dam sciac moich wlosow w belgii:Praz mnie juz tu wygryzli:Owiecej nie dam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo euforka hehhee tak tak ta tez ladna hihiihih wlasnie ja wyzej wkleilam hhhehehhee no super wyglada nie,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeejj no Hugo ci mowie neich ci wydegazuje wlosy a potem wez sobie na pianke je powyciagaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe palce w super glue mam :O zdecydowanie robienie choinki z makaronu to nie praca dla dzieci!!! a te wszystkie choinki makaronowe co są na allegro to chyba biedni studenci robią :P ja to robiłam pierwszy i ostatni raz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka masz przeuroczą siostrę!!!!! I powiem ci,że to ja się spóźniłam,a nie ona [wstydzi się] Komplecik super,teraz jeszcze tylko odpowiednią oprawę do niego znajdę (czyt. pudełeczko) i prezent dla małolaty gotowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a żywa choinka na balkonie sobie leży :) chyba ciut za wielka jest i trzeba będzie ją przyciąć,ale to się okaże prawdopodobnie jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaplanowalam ubieranie choinki na niedziele i nie zmienie zdania :) jutro planuje do konca posprzątac w niedziele przystroje tez dom w poniedziaek porobie do konca zakupy a we wtorek bede zaczynac pichcic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że plan już masz ustalony ;) ja wyjeżdżam na święta więc tylko psa wykąpię,choinkę ubiorę,prezenty zapakuję....potem (mam nadzieję) wszystko się jakoś upchnie w samochodzie i do Rodzinki na święta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dostalam swoj gwiazdkowy prezent ...kurier przyniusl...jupi pikny:) ale gosc jeden mnie wkurza z allegro juz ze 2 tyg.temu powinna przyjsc przesylka tzn. 2 komplety kredek pastelowych dla dzieci i bladz nima.jak napiosalam ze uz dawnoo powinnam je dostac i niech sprawdzi czy napewno wyslal to ten mi pisze ze jemu nie potrzebne te kredki bo jego dzieci juz wyrosly z malowania jeszcze mi pisze ze teraz w pracy jest ale jak wroci do domu to poszuka i poda nr. paczki 3 dni pozniej pisze czy dostalam kopie i nr.wyslania paczki bo nie dostal odpowiedzi napisalam ze nie teraaz od kilku dni sie nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laaaaa wiecie co?snieg spadl....nie za duzo ale spadl i nadal z lekka pruszy mam nadzieje ze sie zaraz nie rozpusci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uper,że śniżek pruszy :) oby został i święta były białe a co to za prezent dziś przyszedł do ciebie? z tym pacanem z allegro faktycznie nie za ciekawie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisz pisz do niego upominaj sie pacan jeden ..; heheheh ale macie plany ja jeszcze nie wiem jak sie to u mnie potoczy jahaahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i stary w tym roku nie zasluzylismy na prezenty,wiec tylko mala dostanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jezdzilismy do PL, to zawsze trzeba bylo zrobic jakis prezent,bo wigilia u tesciow a tesciowa zawsze nam robila,bez tego ani rusz, a my juz jakos wyroslismy z tych prezentow,jestem zwolenniczka niespodzianek dla dzieci, a sobie samej sama moge zrobic prezent :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×