Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

haj hej u nas dzis deszczyk tez kropil bylam u fryca....zrobilam balejaz prawie te same kolory,tyle ze wiecej platyny i odswierzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze jutro i konieccccccccccc :p u malej dzis w szkole impra Marche de Noel, do podziwiania dekoracje swiateczne, do nabycia za wykupienie talonu, wypieki i napoje,grzaniec na zewnatrz z muzyka i ognichem,fajnie,dzieciaki mialy radoche i szkola zarobila grosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczeń stoi przed tablica, rozwiązuje zadanie, ale meczy się niemiłosiernie. Za bardzo mu to nie idzie, wiec co chwile pluje w ręce i wciera ślinę we włosy. Nauczycielka patrzy ze zdziwieniem pyta się go: - Bogus! Dlaczego na Boga wcierasz ślinę we włosy? - Wczoraj słyszałem jak mamusia mówi tatusiowi... pośliń główkę, zobaczysz, ze od razu pójdzie ci lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez ostatni aerobik w tym roku:) instruktorka mnie troche rozsmieszyla bo powiedziala zebysmy sie dobrze naobrzeraly i przytyly-bo co bedziemy gubic na aerobiku hihipiwuedziala ze zwlaszcza ja powinnam kilka kilo przytyc bo co mam gubic powiedzialam ze niech nie przesadza ze sie znajdzie co u mnie guubic....sama tyle skaczez nami i prowadzi jeszcze po kilka godzin nauke tanca i co?nie zniknela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i jeszcze pytala czy moja corka nie chodzilaby na feriach zimowych na warsztaty taneczne z hip hopu...bedą trwaly 3 godz.non stop aaa i bedzie je prowadzic para z tego programu:you can dance...nie wiem jaja jeszcze na poczatek pokaz bedzie :) sama pojde obaczyc hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🌻nie widzialam Twojego wpisu-a pisalysmy jednoczesnie hihi Ja zgodze sie z instruktorka ze musisz sie troche podtuczyc bo nam zanikniesz-a corka fajnie jakby chciala tam isc na tance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko jak tylko spytalam czy cos instruktprka wspominala o tych zajeciach to ta odrazu wyskoczyla ze tak i czy bedzie mogla chodzic....albo przynajmnmiej zobaczyc ich ja mowie noooo jak nie podpadniesz to bedziesz mogla hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero usiadłam uffffff Martoszka 🌼 zajaraj na przytycie żebyś miała co gubić ;) fajne te zajęcia dla córy - jak lubi tańczyć i jest gdzie to jasne że trzeba wykorzystać (jak nie podpadnie ;) ) Ciastek hehehehe dobry dowcip :D a dekoracji to ja się napodziwiałam w sklepie ;) kupiłam bombki niowe - czarne i złote i gwiazdę na czubek złotą i wstążkę szeroką w odpowiednich odcieniach (coś się skombinuje z tego ;) ) i koraliki również w odpowiednich odcieniach zamiast łańcucha iiiiii chyba wszystko :D miałam dokupić tylko kolor pasujący do srebrnego ale nie wyszło :P srebro poczeka sobie na jakiś następny raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ostatni dzien??? hihii prosze o trzymanie kciukow za mego M hihihi jak nie wieta o co cho to na gygy ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no jak na gygy, co znowu wymyslilas,hmmm chyba ze to o to chodzi co mowilas ostatnio :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ale zostanie TAM czy wroci do domu po TYM? heheh ale wyszlo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pestka trzymam kciuki :) ale napisz mi na gg o co biega bo ja nie w temacie hihi Eternity to ja juz czekam az ubierzesz choinke w nowe bombki i zdjecie wyslesz:) ale dzis wieje na dworze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i u mnie nie wieje a zapomnialam Wam powiedziec, stary podwyzke dostal z agencji buahhahaha, jak to panienka powiedziala "drastyczna podwyzka bedzie" taaaaaaaaa cale 1,5e brutto,ciekawe ile sobie wzieli no i od kierownika dowiedzial sie ze po zakonczeniu umowy z agencja w marcu podpisza z nim kontrakt na czas nieokreslony tzn juz bezposrednio z DAFem, moze i stawka wzrosnie wtedy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwozilas dzis mala do szkoly i jak jechalam to co chwile do mnie swiatlami mrugali-i mysle co jest policja gdzies stoi czy co hihi a ja zapomnialam swiatel wlaczyc heheh skapnelam sie dopiero jak wracalam juz do domu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwozilam mialo byc:P Pestka dzis ja mam ryneczek:D bede szukala tych ziemniaczkow hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one sa razem z kurakami no ... tymbardziej u mnie hihi i obiad gotowy hihi jamiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakic kartoflach Wy gadacie?? to trzeba ich szukac, w sklepie nie macie hehee;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhah nie no chodzi o pieczone ziemniaczki na rynku ktore sprzedaja razem z kurakami z rozna hhheheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek hihi no trzeba szukac;) jak nie znajde to musze do Pestki na rynek jechac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a samemu nie laska zrobic hehee:p my czasem robimy we frytkownicy,ziemniak na cwiartki wzdluz do nagrzanej frytkownicy, po 5 min wyciagnac ,poczekac i znow wlozyc na 5 min, boskie wychodza, do tego uzyc kostki z knora z czosnkiem mniam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek jezyk mi wisi:Phehe ide pierw owoce ciachac u malej w szkole a potem na polowanie na ziemniaczki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×