Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

mam kawke cos mnie zaslodzilo po tyg gofrach:P jakby ktoras chciala to czestuje:) I_Io I_Io I_Io

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iuznia :) gofry nie mają kalorii ;) a kawką się poczęstuję ,dziękuję :) u mnie też pada :o ale w prognozach za to stoi że w nocy mają być temperatury nawet do 10 stopni hahah i tak wygląda u mnie zima :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie noca sa przymrozki:O wlasnie dzis zmienilam posciel na zimowa hihi grubsza i cieplejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh masz znowu ;) 🌼 przymrozki to się u nas utrzymywały jakiś czas ale najwyżej do -4 spadło (niższej nie pamiętam) i przez dzień też szron leżał ale tak nawet fajnie było bo nie pizgało teraz zapowiadają że mogą wystąpić dość silne wiatry -wygwizdów będzie w domu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity😘 u mnie to wczoraj tak wialo strasznie:P ludzie dzis ostatni dzien do szkoly a tak mi sie nie chce hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam z psem,bo piskał przy wejściu do klatki spotkałam sasiadkę,która.......dosłownie szła wężykiem hihihihihihihi próbowała być dzielna ino jej się język platał.....w sumie elegancka kobieta,ale o tej godzinie w takim stanie do domu wracać???? ja ją pierwszy raz taka spotkałam,ale mój to się jakiś czas temu śmiał,że ona w cugu jest,bo ją kilka dni pod rząd taką spotykał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia hihih a w jakim ona wieku? tam do snookera przychodzi takie malzenswto-co wiecznie piwsko pija babka jak sie napije to wlaczaja sie jej zawsze zale i truje temu mezowi nad uchem a ten patrzy na nia z zamknietymi oczami i tylko jej przytakuje-mam kino za darmo a w niedziele to podobno juz tam od 10 rano siedza i pija !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys ten gosciu chcial cos powiedziec i jak reka zamachnal to mi cale piwo na spodnie wylal:Pmyslalam ze goscia udusze !!!! a zona ma orginalne imie;) Hilda hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ile ona ma...coś tak chyba ok 45,bo syn 18 lat,a córka na studiach ale ona zawsze wymalowana,elegancko ubrana i na obcasach!!! tylko to picie na twarzy się jej chyba odbija - wyglada jak spuchnięta bo takie opuchnięcie i worki pod oczami to chyba objaw picia,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba,że niektóre typy urody to tak maja po prostu z wiekiem..... jeszcze rok temu tak nie wygladała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam ekspertem nie jestem ale ta Hilda to worow niema choc po twarzy widac ze pije ciagle-a chuda jest jak patyk !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Hugo dasz radę ostatni dzień ;) noooooo ładnie ! ale też znam kobitkę (z mojej miejscowości rodzinnej) co zawsze elegancko chodziła ubrana , zawsze nosa zadzierała co to nie ona i czego to ona nie ma i kim to nie jest jej mąż co chwilę jakieś imprezy , bankieciki drinki itd i skończyła elegantka niemalże na ulicy i to już nie w swoich najmodniejszych ciuszkach :O córka się do niej nie przyznaje kurde wcale nie trzeba mieć wyglądu żula żeby być alko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe chciałabym zobaczyć minę tego gościa jak mu żona przytruwa :P:D ło mamo ! ja nie lubię strasznie jak się ktoś na marudę upija ! za to ostatnio się wdałam ze znajomym w dysputę - normalnie mu się zebrało na poważne rozważania na temat świata itp i już nie raz sobie obiecałam że nie będę się wciągać w dyskusje z nim i znów nie wytrzymałam bo mnie wkurzył i musiałam mu swoje racje wyłożyć (dodam że on z mężem moim pili wódke i byli chyba po jakimś 0,7 a ja raptem lampkę wina zdążyłam :D ) za to nasi małżonkowie mieli z nas ubaw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to stawiam na druga wersje;) jak jeszcze w pl w markecie pracowalam to taka babka elegancja francja kradla ! i to zawsze najlepsze najdrozsze trunki !!! jak ja zlapalam na kradziezy to na kolanach prosila by policji nie wzywac:O nakradla wtedy na 250 zly ale to jakies 10 lat temu bylo ! nie wezwalam policji a po paru latach spotkalam ja w sklepie dzieciecym i widzialam jak do torby buty pakuje-czyli znow kradla Wiec wyglad czlowieka czasem mozmy byc omylny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity hehehe no gosciu napity prawie zasypia a ta mu nadaje:D on pol godziny fajke odpala bo co chce odpalic to ta mu reka macha i dalej nawija:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
francja elegancja ? ciekawe czy ubrała się za kasę czy też sobie \"wzięła\" ;) no a przeważnie jednak jest tak że na widok kogoś o aparycji żula złapiemy się za torebkę w razie W a z drugiej strony jakiś elegancik nam kieszeń obrobi bo się nie spodziewamy po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie śpij ! ;) a lenia to ja też mam idę obiad dokończyć i na zakupki małe trzeba śmignąć potem heheh jak na razie to na ryżu się skończyło - do tej pory nie ma więcej strat ;):D tfu tfu tfu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no na zakupach mogą być straty w portfelu ;):D i dziękuję (albo nie ? żeby bubla jakiegoś do domu nie przynieść ? ;):D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×