Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Martoszka aleś to sobie sprytnie wymysliła z tym mikołajem ;):D oby się super i długo sprawował prezent!!! ho ho ho ho - jak to mikołaje mawiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba kogoś uduszę wrrrrrrrrr przed świętami zarazić mnie jakimś wirusem kaszlowym?????? to świństwo normalnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co roku to coraz więcej tych dzieci w rodzinie do obdarowania.w tym roku 5 na pewno.....a może w ostatniej chwili i szóste się ujawni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym roku, jakos na poczatku jak pomyslalam ze tu zostajemy to jakos tak nieciekawie sie zrobilo, ale teraz jest git, juz zyje spotkaniem 25.12 buahhahaha :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek🌻 ja ze swoim tez prezentow nie robie-bo to co potrzebuje to jedziemy razem i sie kupuje mam prezenty dla dzieci z rodzinki-bo dzieciom sie nalezy;) hihi wiecie jaka pizze jadlam? z makaronem hihi ale pyszna byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarloku Ty bezwstydny,to juz normalnie nieprzyzwoite tak sie obzerac hehehe :p, jeny i ja przytylam od wakacji ,szokkkkkkkkkkkk,mam oponyyyyyyyyyy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek fatum cię dopadło🌻 a słowa makaron to proszę przy mnie nie wymawiać - wstręt mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaa, a mnie namawiala zebym robila chojke taka, dobrze Ci heheheh :p;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek bi głupia byłam!!!! nie wiedziałam jak to galernicza praca szczerze ci odradzam taka pracę,chyba że masz za dużo czasu i cierpliwości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Ciastek bedziem sie po swietach odchudzac:D razem bedzie nam razniej hihi mala dostala w szkole jako ten upominek takie cus-by samemu zrobic lalke szmacianke-sa sznureczki itd i mama musi jej to pomoc przyklejac:P bo jej spodniczka nie wychodzi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z prezentem to se jakos tak wymyslilam w ostatniej chwili meza pyta co chce od mikolaja ja mowie ze nie wiem,wszystko mam a on jak to pierwszy raz widze kobiete,ktora nic nie potrzebuje...moze jakis ciuch? ja mowie ze ciuch to se sama ku[pila i kupuje i nie wiem co.....az se przypomnialam ze w moim aucie radio szwankuje a meza mowi ze do mojego grata owe radio?ja mowie to kup nowe auto z nowym radirm fifi wolal radio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobrze ze ja nie bralam sie za ta choinke makaranowa-bo ja do cierpliwych nie naleze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam dzis mala zaniosla ten prezent wlasnorecznie robiony dla kolegi z klasy i byl zadowolony, a zrobilysmy, breloczek z literka S (od jego imienia) takie koraliki prasowane zelazkiem, mialam szyszke mala-zrobilam choinke spryskalam srebrnym sprayem i nawbijalam pinezki kolorowe, z korkow od wina ,wykalaczek i patyczkow od lodow zrobilysmy ludzika na nartach a i mala na koniec wymyslila malutka ksiazeczke z obrazkami samochodu co jak kartki przewracasz szybko to ten samochod sie rusza, Pani ja tylko zapytala czy mama jej nie pomagala :p a ona sama dostala naszyjnik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde przeczytalam tamta stronke i odpowiadam na tamte posty a tu druga stronka i inne tematy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie no auto napewno nie :P a co do objadania sie to ja co roku planuje ze nie bede sie objadac i co?brzucgh mi zawsze peka....boziu mam nadzieje ze nie bede zrec ,jak troche polatam przy gosciach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta moja waga i Twoja waga, czy Ty wiesz co Ty gadasz buahahha , ja waga ciezka, a Ty piorkowa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wezta bo zaraz zwroce, Martoszka bluznisz normalnie o tej swojej wadze ,zapewniam Cie ze nawet jak 3kg na raz zjesz (a pewnie nie zjesz) to i tak sladu nie bedzie-lasko Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek to Ty zdolna jestes ! a nie zrobilas fotki przypadkiem? Martoszka Tobie to i nawet 5 kg nie zaszkodzi hihi wrocisz na aerobic i wyskaczesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos nie moglam zebrac sie po wakacjach na odchudzanie plus dodatkowo stres jakos tak,ale do komunii musze zrzucic chocby chuj na chuju stanal :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no foty nie robilam hehehe,grunt ze "facet"zadowolony nie ;-) oooooooo nastepna "grubaska"sie odezwala ,wezta bo wyjde z siebie i stane obok ;-):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to na święta powinnam zakupić wszystkie ciuchy o rozmiar większe ;) wtedy nic by mnie po posiedzeniach przy stole nie cisnęło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek a sprobuj:D Izunia heheh ja mam jeansy w dwoch rozmiarach-jedne jak przytyje a drugie jak chudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Ciastek jak bedzie caly czas stawal to bedziesz go musiala dosiasc:D a wtedy napewno kalorie zgubisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×