Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

boziu ktos mnie z mojego miasta zaprosil na jakis portal :facebook haha zaraz zobacze co to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh nie nie sita ... emmi moj ma 17 miesiecy i jeszcze siedzi heheheheheh .. jutro wstanie pewnie okolo 11 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostalo mi pol ksiazki ... echhh ... plecy mnie i szyja boli ... Mindi szaleje hahaha SOLDYYYYY SIE ZACZELY buehehehehehhe ja to moze za tydzien hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak dla zaciekawienia to powiem ze jestem na tym jak Bella jest blizej porodu hiihi .. a co ma w brzuchu ?? nie powiem hihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzizzzzysss stary oglada jakis opkropny horrrorr brrrrrrrrrrr spac nie bede mogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🖐️ :) Eternity ja tez mam jedna chinska i jest calkiem dobra ;) hehehe ale Ci sie zrymowalo o chinczykach ale cos w tym jest:D:D Eternity jak mozesz to wyslij mi linka na garnka bo gdzies mi sie zapodzial... tak jak cala masa innych maili :( ale tak to jest jak sie robi porzadki na @ i za szybko klika usun aaaa jak macie gmaila to nie usuwajcie wiadomosci wyslanych bo Wam pousuwa nawet te z odbiorczej :o Wlasnie w taki sposob pozbylam sie 95% zawartosci skrzynki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia to ja Ci jeszcze powiem, ze siedzialam w pracy 1,5h zanim sie dowiedzialam, ze mnie tam nie powinno byc :D no ale coz.. ;) No racja, ze nie trzeba byc takim chudym ale jak ladnie taka bluzka wyglada na takiej chudej .. ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W radiu slyszalam, ze przez najblizsze dwa lata nie bedziemy miec dlugich weekendow :( tak sie kalendarz ulozyl i koniec Rok 2008 byl najbardziej obfity pod tym wzgledem. Wyglada na to, ze bedziemy baaardddzzzoooooo pracowici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo mi tez odchudzanie marnie idzie.. mamy 3 dzien stycznia a ja nadal nie cwicze, jem tyle samo i do tego pije cole :o .. wyjatkowo bo raczej nigdy jej nie pije ale na swieta ktos jakis zapas tego dziadostwa zrobil i teraz popijam.. no i jakos nie moge sie zmobilizowac, moze wydrukuje sobie zdjecie tej chudej chinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi akwarium fajna rzecz :) a te molinezje to one tez chyba lubia sie szybko rozmnazac takze calkiej mozliwe, ze juz niedlugo bedziesz miala DUuzzzoooo rybek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj bylismy na kolejnym zastrzyku no i musze przyznac, ze spajk calkiem dobrze je znosi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12200 |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|🌻🌻 |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|🌻🌻 |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|🌻🌻 |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|🌻🌻 |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|🌻🌻 |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|🌻🌻 |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|🌻🌻 |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|🌻🌻 |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|🌻🌻 |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|🌻🌻 |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|🌻🌻 🌻🌻|_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| 🌻🌻|_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| 🌻🌻|_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| 🌻🌻|_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| 🌻🌻|_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| 🌻🌻|_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| 🌻🌻|_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| 🌻🌻|_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| 🌻🌻|_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| 🌻🌻|_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ co spac poszla co :p, ja ostatnio po 23h zasypiam ;-) stary wczesniej kima :D,wczoraj na 1-ce po 21 szedl fajny serial o wampirze ,ktory normalnie zyje w swiecie ludzi pracuje jest prywatnym detektywem i powiem fajny nawet moglby byc z tego film, natomiast ten serial troche dennie zrobiony ale ogolem mozna obejrzec euforka 🖐️,my moze na lodowisko dzis lub jutro pojdziemy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Martoszka stronkowe🌻 Euforka za limit 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Pestka ja tez horror ogladalam hihi o tej lasce co w metrze byla zamknieta i ten koles ze szczurami mordowal:P Mindy pewnie szaleje od dzis u nas Soldy sie zaczely-ale ja tez moze dopiero kolo piatku sie wybiore bo teraz to tam nawet szpilki wlozyc nie mozna:Ozreszta zimnica straszna teraz u mnie jest -7 a w przyszlym tygodniu spadnie do -13:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jo Hugo ten sam hahaha denny byl nooo bleeeehhhhh ciastek hihi a ja wlasnie o tym czytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka 🌻.......🌻.......🌻.......🌻 .......🌻.......🌻.......🌻....... 🌻.......🌻.......🌻.......🌻 .......🌻.......🌻.......🌻.......🌻 .......🌻.......🌻.......🌻.......🌻 .......🌻.......🌻.......🌻.......🌻 .......🌻.......🌻.......🌻.......🌻 .......🌻.......🌻.......🌻.......🌻 .......🌻.......🌻.......🌻.......🌻 .......🌻.......🌻.......🌻.......🌻 .......🌻.......🌻.......🌻....... Hugo nie nieeee no -13 wez tyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Polsce w tym tyg ma byc -20 i to w naszych okolicach idzie zimno od wschodu brrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry 🖐️ i jeszcze tak : brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr zimnoooooooooooo 😭 za oknem biało od szronu mgły i mrozu (no niby termometr pokazuje \"tylko\" -3 ale wygląda na więcej :P ) fajnie byłoby dziś nie wychodzić z łóżka spod ciepłej kołderki widzę że limicik był :) Euforka for you 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 i idę doczytać więcej :) a i Martoszka za stronkę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×