Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja żadnych urządzeń nie mam bo ja.....słomiany zapał mam :O mam hula hop,które rok temu kręciłam przez pewien czas...a teraz kurzem zarasta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no hulahopem to bym se chyba flaki poprzecinala, i chyba nie umialabym juz tak biodrami machac, ale jak latem z mala na skakance poskakalam to sie zasapalam jak parowoz! ale dobrze skakalam.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie siedze i mysle jak tu pozbyc sie brzucha :P:P:D:D aaaaaaa spajk chce mnie zagazowac 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pierdolce :p nooo a jak ja pytalam o co chodzi z tymi piczami na gygy to zadna nie chciala wytolkowac a jka Mindy zapytala to juz, a moze to o mnie chodzi ;-):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D Mindy🌻kochana trzeba kondycje wyrabiac;) Euforka heheheh cos dala Spajkowi do jedzenia? Amaleta z Weert mialas do mnie bardzo blisko hihi aa Ciastek ja tez niewiem o co chodzi z tym opisem na gg:P moze to nas dotyczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diete prawdziwa zaczynam od poniedzialku !!! Ale juz naprawde-wczoraj skusilam sie jeszcze na kebaba:P Od jutra niema ze boli-kto sie dolacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jak same opisy ustawialy to wiedzialy o co chodzi .. a tera raptem ciemna masa :P oj baby baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takiego opisu nie ustawialam, widzialam wczoraj u eternity i u Ciebie , dobra mniejsza o to................nie musze wiedziec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga uwaga pralke wlaczylam ;-) ciekawe co bedzie potem chyba na lodowisko wyruszamy z gargamelem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) zapowiadali mrozy,a jest.......odwilż!!! dobrze,że wczoraj czarną wybiegałam,bo odwilż to nie jest dobra pogoda dla afgana,po uszy byłaby ufajdana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ciao , u mnie tez pralka lata, a za chwile bedziemy z mala \"rozstrajac\" choinke, u mnie jak nowy rok przeleci to juz jakby po swietach hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u mnie tyle sniegu napadalo ze drzwi ledwo otworzylam moj W poszedl odniezac bo jak wyksc nie powiem jak wyjechac z garazu a dzieci poszly lepic balwana,,zaraz pojde cykne im fote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oojjjjj jeesooo ciastek o to chodzi ze nic nie chodzi !!!! loooo martoszka gadasz hihihi sniegu masz tyleee???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis tez choinke rozebralam, pralka NIESTETY dobrze dziala ,wrrrrrr a mialam juz plana coby na lepszy model ja change :D:D,bylismy na lodowisku sie wyjezdzila i mielismy do Ikei skoczyc a tu blaszka facet nam przed nosem brame zamknal 😠:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jessssuuuuuuuu więcej nie dało rady nastukać ???? :P nie czytam :P:P macie zioło za co trzeba i bez okazji też 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zimno i biało - od szronu ,śniegu nie ma wczoraj było rano -7 dziś też około a teraz się trzyma -4 francowata zima :P poprzednia była fajniejsza bo cieplej było a w Pl pamiętam jak któregoś dnia porządnie sypnęło śniegiem i jeszcze wiało na tym moim wygwizdowie że zasypało drzwi na ament prawie że trzeba się było przyłożyć żeby je otworzyć kurde albo czasami jak wstałam rano to leciałam z łopatą właśnie ścieżkę odkopywać żeby dziecko do zerówki zaprowadzić , czasami w połowie drogi łopatę przejmował Tata bo przyjeżdżał mi pilnować młodszej brrrrrrrrrrrr dobrze że to mam za sobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity to są właśnie uroki mieszkania w swoim domu i moze ja nie mieszkam na odludziu ale i tak musze czasami drozke robic hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale Twoja dróżka Martoszka to pewnie kilka metrów do głownej drogi albo cuś moja miała kilkaset metrów :o do drogi która była odśnieżona przez pług masakra :o ale w ciepłe miesiące nawet fajnie tam było - prawie w lesie , spokój , cisza zima ładnie wyglądała przez okno ;) wtedy to tylko helikoptra jakiegoś brakowało żeby było szybciej się stamtąd do miasta wydostać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna zima ! na fotach ! :D rany ,ja naprawdę mam obrzydzenie do śniegu , w każdej ilości tak sobie \"podliczyłam\" na oko tą moją drogę do odśnieżania od drzwi do furtki jakieś 5 metrów (nie doliczam już drogi prawie dookoła domu żeby do piwnicy się dostać po węgiel ;) ) potem od furtki po prostym jakieś 15-20 i potem zaś jakieś 45-50 z górki do odśnieżonej \"głównej\" ja pitole - ładnie trzeba było zaiwaniać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×