Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

eee podobno juz pojetrze ocieplenie i tak wogole to u nas bywalo gorzej,przeciez jak do tej pory to u nas wogole zimy nie bylo a juz z gorki....aby do wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka masz dzisiaj egzamin? ja mam jutro:P a jeszcze ksiazki nie otworzylam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja mam chyba 18 .. dzis sie dowiem ehheee myslisz ze ja otworzylam??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) ksiundz dziś u mnie po kolędzie chodzi!! trzeba będzie odgrzebać biały obrus i parkiet machnąć szmatą,aby ślady psich łap zniwelować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam się pytać jak tam u Mrtoszki skoro u mnie rano było -9 stopni,ale już doczytałam współczuję przemarzniętych paluszków!!!!!masz na rozgrzewkę🌻 lepiej teraz przerzuć się na kozaczki na płaskim i skarpety zakładaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek uśmiałam się z przygody w waszym kiblu.....jak widać u niektórych to nawet wizyta w wc może być niebezpieczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my to już się odzwyczaiłyśmy chodzić po śniegu i dlatego się ślizgamy:P albo buty teraz takie slizgające się robią.... Pestka to się chociaż miała czego trzymać.... ja wózka nie m iałam i w sobotę na Cytadeli pięknego orła wywinełam pod \"Dzwonem Wolności\" -chyba najbardziej reprezentacyjne miejsce na całej Cytadeli a ja- buch!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina u nas jest dziwny zdyczaj jak dla mnie trzeba mieć własną wodę święconą i kropidło! skad ja wezmę kropidło??!! znowu będę mieć mieszkanie tylko pobłogosławione..... jak z rodzicami mieszkałam to ksiądz po kolędzie z własnym kropidłem i wodą chodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jemioła zaczyna mi się sypać,a choinka jakby dopiero co przyniesiona była!!! chociaż pies ciągle za prezent robi i się pod nią kładzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie na stronie parafi w dziale ogłoszeń jest terminarz wizyt duszpaszterskich i \"instrukcja\" jak się przygotować do niej i tam jak byk jest,że masz mieć biały obrus,białą świecę,krzyż,jak masz dziecko to zeszyt z religii dziecka no i to kropidło z wodą święconą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak dasz w kopercie pieniądze za kolędę to potem dostaniesz listem podziękowanie :D znaczy się księgowość też dobrze działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee...a dlaczego w moim poście słowo prezent podkreślone na zielono,a w poście Hugoliny już nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wodą mniejszy problem....zawsze można sobie przywłaszczyć trochę z tej co przy wejściu jest.....ale kropidła nie mam!!!! to co - na spodek naleję czy do butelki po syropku :P wcale nie będę mieć tej wody i już!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×