Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

kurde zaraz musze po mala lesc, a nie chce sie bo sypie nooooooo dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi siostra odebrala malego i czekali gotowi juz pod przedszkolem tak zmarzla w nnogi bo w adidasach ze prawie nie plakala zabrala sie do mnie ,nagrzala sie oczywiscie z kolezanką i splynely hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loooo dzizyyysss jak pizdziiiiii wsio zamarzlo co sie roztopilo .. rece fioletowe mi sie zrobily bo rekawic zapomnialam brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr no ja dzis do szkoly .. a moj M zaproszony hihi do roboty na noworovczny poczestunek i drinola hihi i idzie z dzieciakami hahahaahhhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kuwa wlasnie spojrzalam i jest niby -5 ale nos mam kjak pijaka czerwony hahahahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ :) z okazji 1000 stronki 🌻|_|\\_/🌻🌻|_|\\_/🌻 🌻|_|\\_/🌻🌻|_|\\_/🌻 🌻|_|\\_/🌻🌻|_|\\_/🌻 \\_/🌻|_|\\_/🌻🌻|_|\\_/🌻 🌻|_|\\_/🌻🌻|_|\\_/🌻 🌻|_|\\_/🌻🌻|_|\\_/🌻 🌻|_|\\_/🌻🌻|_|\\_/🌻 🌻|_|\\_/🌻🌻|_|\\_/🌻 🌻|_|\\_/🌻🌻|_|\\_/🌻 🌻|_|\\_/🌻🌻|_|\\_/🌻 🌻|_|\\_/🌻🌻|_|\\_/🌻 🌻|_|\\_/🌻🌻|_|\\_/🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na raty ale przeczytalam, tylke zescie nasmarowaly tych stronek ;) u mnie tez cholernie zimno, jakies -11 :o ino mi sie tam nie wywracac! bo jeszcze sobie krzywde zrobicie :) spadam do domku :)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to znowu ja...gdzie zniklyscie? melduje ze u mnie jest juz -19st. a moj W dzwonil ze nie wie czy odpali auto bo postawil pod sklepem a ma - 22stopnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie na tvn pokazywali polski biegun zimna :p Suwalki znaczy :D, temp ma spasc do -30st lo jezuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo a ja tylko ok 100 km. dalej od Suwalkmieszkam :( mam nadzieje ze u nas tyle nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
looo matko!!!!!!!!! Martoszka wspolczuje!!! ❤️ oby szybko te mrozy puscily :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niby teraz -5 jest ale wszystko zamarzlo i jest slisko:O Euforka jak tam Spajk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Hugo, no sama nie wiem czy lepiej czy nie no niby jest lepiej bo juz nie ciagnie tak tej lapki ale jeszcze mu sie zdarza zapomniec jak ma ja stawiac :( dzis bylismy rano na 3 zastrzyku i niby po 3 maja byc widoczne efekty wiec zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis na lekcji byhlo tylko 5 osob hihihi ale mielismy luzna lekcje .. polegajaca na opowiadaniach haha o sobie Kris-nauczyciel stwierdzil ze musi sie nauczyc mojego poczucia humoru buehehehehe ... bo strasznie bezposrednia jestem hahahhahhhahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka oby w koncu zadzialaly❤️ Pestka to mi sie wlasnie w Tobie podoba-ze bezposrednia jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina 🌼 u mnie -5 ,ogrzewanie hula a mi w stopy zimno :o Martoszka nie zazdroszczę Twojej temperatury Euforka i u Ciebie też nie najcieplej i trzymam kciuki za Spajka żeby ta kuracja przyniosła oczekiwany efekt 😘 Pestka a resztę wiary zasypało czy wagary zrobili ? ;) ja choinkę rozebrałam i poskładałam teraz czeka na mężczyznę coby ją na strych wrzucił jakoś salon mi się większy teraz zrobił :D yukka przynajmniej na swoje miejsce wróciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×