Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Ja sporo miałam i mam z adopcji. Nie stać by mnie było na zakup. Jako nastolatka 3 paużki, 2 kanarki i pierwsza świnka morska. Kanarkową kupiłam jako towarzyszkę dla młodziutkiego znajdy kanarka. Stałam w sklepie wybierając kanarkową, jak dzieci zaczeły krytykować właśnie samiczkę kanarka, że brzydka, że ma dziwactwo na głowie. Jak sie dopiero kilka lat temu okazało, była rasowa. Nie pamietam teraz tej rasy, trafiłam w necie hodowczynię:) W każdym razie po takiej wymianie krytyki poprosiłam o nią właśnie. Sprzedawca długo dopytywał się, czy na pewno ją chcę, bo... a ja właśnie chciałam ją za to ,,bo,, Potem z mężem zrobiliśmy eksperyment z chomikami i z dwóch zrobiło się 12, a potem niedopilnowanie i... normalnie chomikowa plaga w domu :D Wydaliśmy, szkoda, że tak krótko żyją, niezapomniane doznania szczególnie jak rodzą się takie małe dżdzowniczki niemalże, albo okres wielkiej głowy :D:D:D A teraz mam to co powyżej i w kolekcji 3 miesięcznego brzdąca świnkowego urodzonego tutaj ;) Ciężko się z nim roztać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emmi 🌻 hihi nie no Hugo on sie wstydzi .. zapewne jak bdzie wiecej osob przestanie mowic o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomików to ja dużo przerabiałam....ale wszystkie kupowane a świnki morskiej nigdy nie miałam ale za to freciszona to i owszem :) Emmi za fatum🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi🌻 hihi ladne stadko mialas;) Pestka czekaj az gdzies po egzaminach cala grupa z nim na piwo pojdziecie hihi to wtedy sie rozgada i pewnie nawet po pl pogada hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za zioła. Wiecie co, to słowo fatum fatalnie mi się kojarzy :p Nie to,że polubiłam zaliczać stronki, ale... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi fatum może być dobre albo złe....to nasze to jest fatum stronkowe bo czy chcesz czy nie to cię nowa stronka dopadnie :D to dobre fatum!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, jak może dopaść??? Wystarczy poczekać aż ktoś inny ją otworzy :P Dla mnie fatum to zawsze coś złego czy niedobrego... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba,że będziesz siedziała i liczyła posty my na żywioł idziemy i nie smucimy się z tego fatum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha Hugo no nie wiem ... chcialam zrobic zdjecie klasowe ale myskle ze turczynki pewnie by byly zjebane ... one cos jebia miedzy soba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ze co? hihi nie zakumalam z turczynkami heheheh zrob fotke i okaz nam nauczyciela hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam sie pochwalic ze DIdi spi od 4 dni w swoim lozeczku ... bez sprzeciwu :P teraz ja nie moge spac bo ciagle go szukam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no turczynki 2 takie sa .. szepcza cos miedzy soba tylko .. jak Kris cos nam tlumaczy to juz dupami i galami kreca .... wiesz ze on podpowiada po polsku nam .. i szuszuszu miedzy soba .. takie pizdowate z lekka no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez turasy po swojemu gadaja a ja do nich ze po niderlandzku maja bo nie rozumiem hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jo .. on se spi a ja siedze sie zrywam czy sie nie odkryl przypadkiemm .. lleechhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta tylko ze ona 2 jakos tak na uboczu ni by mile mowia czesc itp..; ale juz na kawe nie siadaja z nami na fajka tez nie ... i tylko wiesz pierdola zakrywaja geby kartkami jakby kto je rozumial buehehehhehe ....; z nami faciu Mustafa lazi palic ale smiechu z nim bueehheeheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×