Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja przez ostatnie 2 dni wlepiam sie w stos cyfer i podejrzewam, ze jutro bedzie ciag dalszy az mi juz niedobrze od tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka dla mnie bardziej miekki;) hihi oj to zaczelam temat prasowania:Dhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no wiecie co?przed chwilą byli u mnie prawoslawni kolędnicy hihi a nie wiem czy wiecie ze oni nie kolędują po polsku tylko po białorusku powiedzialam ze nie obchodze tych swiat i se poszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka a uczylas sie ruskiego kiedys? ja bylam tym ostatnim rocznikiem co przymusowo musial sie ruskiego uczyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za 🌻 :) hihihih Hugo przeciez nikt sie nie czepia :) ja tam nie lubie prasowac a jak ktos prasuje to niech prasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka a czemu oni juz u Ciebie byli? czy oni od wczoraj maja swieta czy jak to u nich jest? i juz chodza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sie nie zloszcze przeca😘 Martoszka jak to 9 lat? to w sredniej tez? ja tylko w podstawowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w sredniej tez wiesz ja klisko ruskiej granicy to chyba dlatego dzis u prawosławnych pierwszy dzien swiąt wczoraj mieli wigilie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no wiecie co?ta pogoda m,nie oslabia wczoraj jeszcze bylo ok-20st.a teraz jest -6....ale za to wiatr i snieg wali i tak jest zimno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka🌻 widzę,że temat prasowania wałkowany ręczników nie prasuję i nie zamierzam,a żeby były miękkie to potrzebna jest miękka woda....na ta moją to żadne płyny nawet nie działają :O ale jak się wycieram takim szorstkim to od razu masaż mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do prasowania jeszcze :p, tutaj mamy taka twarda wode i zakamieniona ze chyba nawet w B-stoku takiej nie ma, jak suche reczniki zdejmuje to sa szorstkie a przelece zelazkiem i wydaja sie bardziej miekkie moja znajoma z Bxl pracuje u jednej rodziny Wlochow i tam :D:D niestety babka daje jej do prasowania i gacie i skarpety, wiec nic mnie nie zdziwi juz :p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daję do koperty i chłopcom do ręki,albo jak w tym roku było-do skarbonki jeszcze nigdy żaden ksiądz nie zaglądał i mówił,że za mało,a w zeszłym roku to przyszedł list z podziękowaniem za datek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech no z tego co wiem [bo przychodzą do mnie do sklepu niektore rencistki] to naprawde 50zl. to dla nich sporo i czesto zastanawiają sie czy wykupic recepte czy kupic buleczki slodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez daje do koprty i on nie zaglada pewnie ma tyle w kieszeni tych kopert ze nawet nie wie ile od kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a ze 2 czy trzy lata temu to mowie corce zeby ona dala a ta zapomniala czekalam pod domem sąsiada zeby wreczyc ksiedzu koperte i mowie ze corka zapomniala a on ze nie jest to przeciez wymagane ....nawet sie nie upomnial wychodzac odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym była biedną rencistką to bym dała 10 zł w kopercie i też by musiało być dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz to co to za ksiadz byl ze zagladal w koperte i jeszcze tak skrytykowal:O Ciastek skarpetki do prasowania powiadasz hahaha na to bym nie wpadla:D ale Izunia z pomyslem prasowania stringow najlepsza heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×