Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ciastek to nie ja pytalam to Hugo hihih no troche se kupilam .. :P a teraz znikam bo bede miala gosci .. niespodziewajki hehhheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ja jakos ostatnio nic sobie nie kupilam bylam tak zajeta kupywaniem prezentow innym ze o sobie zapomnialam :( aa pestka no gadaj cos nakupila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D:D:D ja co prawda tez dopiero wrocilam i przy okazji odebralam malą z urodzin...i tak od 12tej byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka odpowiadalam tylko na to ze Twoj M haftal noooo,to mowie ze to wirus jakis a co Mindy zjechala :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka 🌼 Izunia gratulacje dla mamy z maleństwem 🌼 - dużo zdrówka i szczęścia ❤️ 🌼 a to dla psujących się sprzętów - może na haju będą lepiej pracować ;) Ciastek gratuluję zakupów ;) (fotę w czapie chcemy ! :P ) Pestka chwal się co Ty przytachałaś z 70% obniżką ;) kurna ja sobie też nic nie kupiłam ostatnio :( w środę jadę do dentysty niedaleko centrum to sobie zrobię spacerek po wizycie w ramach rekompensaty za stres z nią związany ;) globusa też dziś mam :o ale to od wkurwa 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) zajrzałam pomachać i życzyć miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś kafe wolno chodzi, i nie mam jak podejrzeć wcześniejszych stron :( dobranoc ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna nuta;) 🖐️ :) czesc mi tez dzis dzien blyskiem zlecial Izunia gratuluje ❤️ i duzo zdrowka dla mamy i malenstwa :) Eternity na nerwa🌻 zeby szybko uciekl i nie wracal! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widze, ze zakupy sie udaly czekam na relacje :) Ciastek czapka z daszkiem i to skorzana to pewnie musi byc super! :) Ja ostatnio polubilam czapki zwlaszcza kiedy maja daszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka slucham hihi Czapke z daszkiem to nosze czasami na wakacjach jak na sportowo latam ubrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ co sie pestka drzesz jak stare przescieradlo, cisza nocna jest :p mamy dzis spotkanie komunijne ;-) echhh...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ mowie dzien dobry bo ju po polnocy nie,to sie liczy ze juz niedziela hihi kurna dzis se spie a tu o 9tej telefon domowy wydzwania odbieram a tam stary facet do mnie:\"je w domu?\"...dosłownie hihi a ja ze4 to chyba pomylka blaszka i juz sie zwloklam pije 2 kawe bo glowa napitala,chyba cisnienie jakies :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×