Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a ja Wam powiem, ze od kiedy postanowilam przejsc na diete to jem jak opetana o 17 ostatni posilek o 20 burczy mi w brzuchu o 22 zwijam sie z glodu o 22:05 ide do lodowki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania❤️ duzo zdrowka! :) kubus jest slodki :classic_cool: Hugo 🌻 zeby Ci juz lepiej bylo! ❤️ Ciastek 🌻 ;) umm mam ochote na te twoja salatke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka hehe mam tak samo-na slowo dieta od razu robie sie glodna Ale ja ostatni posilek jem kolo 19-przynajmniej sie staram Pestka jak tam Gabi? zdrowa? Euforka dzieki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka bylas u innego weta? dzis ryneczek u mnie a ja sie nie doczolgam:Oby ziemniaczki kupic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi nic nie jest narazie .. a zla jesyem bo niewyspana .. Dawid zle spal obudzilam sie a pon mi sie znalazl w nogach nie wiem jakim cudem .. stary ma za glosny budzik i w didatku swieci kuwa ta komorka i tez budzi dawida .. wrrrrrrrrrrrrr .. odbilo sie na starym .. za duzo hyba powiedzialam do niego .. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( oj Pestka Hugo jeszcze nie, wczoraj bylam na szczepieniu wscieklizna i ta cala reszta Mam dzwonic do niej w poniedzialek bo ona bedzie sie z kims tam konsultowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kwa malo ze polamana to jeszcze szklanke potluklam i rozbila sie na kaflach w drobny mak:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przed weekendem :) Ania wszystkiego dobregoi cieszcie sie razem tymi chwilami oudelko 🖐️ pestka wiem co znaczy wykurw i niewyspanie :O ja ostatnio tez tak mialam ale jakos moze pomalu przechodzi...auto juz ok[świeca tylko] dzis rąbnelam sie o futryne nosem jak sie schylamal i spuchl z lekka.....boooli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo smaruj sie porzadnie i lez w cieplym ja tez staram sie jesc do 19tej bo siedze dlugo i bym nie wytrzymala bez jedzenia tyle a jak mysle o diecie to tez chce mi sie niewiadomo czego hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wczoraj burczalam do mojego W ze radio mam a jeszcze nie podlaczone i stoi no mowie zabieraj se ten prezent skoro go nie moge uzywac...a on ze dopiero martwilas sie ze auto zepsute to jak je zrobilem to czepiasz sie radia :O ale juz niby umowil sie z gosciem co go podlaczy bo u nas cos z kablami nie ten tego i sam nie podlaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka na noska😘dobrze ze juz auto na chodzie jest:) ide polozyc te moje stare kosci na sofe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna ja śpię jeszcze :P przecież to nie 570tyś tylko samo 570 ! to może za czynsz miesięcznie ? Waszego języka tym bardziej nie znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo za stronkę 🌼i lecznicze 🌼 Pestka na wkurwa 🌼 Martoszka na nos 🌼 Euforka poszczepienne dla Spajka 🌼 i żeby wszystko się ułożyło pomyślnie z jego zdrowiem to dla niewyspanych 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 a to dla mężów co dostali zjebki od żon ;) (heh mój też prawie się załapał :P ) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 a to ogólnie dla wszystkich 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mówiłam że śpię :P Ciastek na powera 🌼 pomogło wczoraj pisanie o kwiatku - roziwnął mi się :) wczoraj dwa kielichy a dziś niespodziewajka z rana - trzeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta to wynajem .. ja za swoj place 530 .. wiec tu tylko mala roznica .. fajny fajny ale nie w moim miescie hihi .. a czemu sie piekarnik rozwalil? widzialam ze sporo tak kuchn i ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz ze jak zaczne pisac np .. hmm . o kasie to tez sie rozmnozy??? buehehehehhehh nie piszmy o dzieciach hihi oki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje starsze dziecię wczoraj dało mi do ręki plan tematów nauczania na wiosenny term (zawsze dostajemy przed każdym semestrem) no i w ramce z przedmiotem \"science\" jest : -healthy living(zdrowe życie, życie w zdrowiu,jak żyć zdrowo- coś w tym stylu) -metals (metale) iiiiiiiii gwóźdź programu ! sex and relationships education( czyli krótko -przysposobienie do życia w rodzinie czy jak tam się miał po polsku nazywać ten przedmiot ) rogalik się mojej zrobił od ucha do ucha :D mówiła że pan tłumaczył że będą też jakieś filmy oglądać i uczyć się o rozmnażaniu na przykładzie koni , czegoś jeszcze (zapomniałam ) i ludzi heh zanim wejdzie w życie ten plan to będzie jeszcze zebranie z rodzicami - podpytam dyskretnie o co kaman ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah Pestka :D nie wiem czy na wszystko działa ;) możemy spróbować ;) dziś losowanie euromilions ,może coś by się ustrzeliło ;):D a piekarnik MNIE rozwalił ! że nad lodówką jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cena nie różni się mocno a już Ci ogród dochodzi no i bez sąsiadów pod czy nad a jak nie w Twoim mieście to szukaj dalej - może akurat :) my się czaimy na kupienie domu - ceny zaczynają ostro spadać za dom który kosztował kilka miesięcy temu około 135 tyś teraz płaci się jakieś 30-40 tyś mniej a mają spadać nadal !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) Eternity ja też zrozumiałam,że ten dom 570 tys i na sprzedaż :) kawę przy kompie dopiero piję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity to czaj się do skutku.......aż upolujesz :) ciekawe czy ktoś mnie pobije zawartościąlodówki ;) mam 2 cytryny,pół majonezu ,ketchup,kilka plasterków poledwicy,kilka plasterków żółtego sera i......wołowina mielona dla psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🖐️ :) hehe no nie wiem czy pobiję ;) wczoraj byliśmy na zakupach a lodówka jeszcze sporo pomieści - a nie należy do tych największych z tym że nie spożywka była tematem przewodnim i więcej z tego mogę przechowywać poza lodówką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity ja to nawet obiadu nie mam z czego zrobić :P trzeba na zakupy jechać dziś w ogóle będzie dzień \" w trasie\" bo przecież to nieszczęsne akwarium trzeba umeblować,czyli żwirek,roślinki i wulkan dokupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×