Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

rozsypalam orzeszki i karme po trochu w kazdym pomieszczeniu ...zobacze gdzie zje i bede wiedziala mniej wiecej gdzie na niego polowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🌻 ty po prostu masz model chomika uciekiniera :) ciesz się,że kota nie masz,bo już nie miałabyś czego szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka znajomość wulgaryzmów jest niezła,ale tam ktoś inny ma -Uwagi o frazeologii gwar przestępczych :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🌻 znow chomik uciekl-to sie z nim masz ja swojego to na kawalek sera kusilam jak uciekal hehehe Pestka hahaha moze zrob ksero i przynies to na lekcje;) hihi niewiem czemu ale wlasnie wulgaryzmy jakos sie zawsze najszybciej uczy:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jutro go spytam co sie studiowalo bueheheh moj M mowi spytaj go tak / \"co sie kurwa wulgaryzmy studiowalo???\" buehehehhehehhe nie no nie bede robic wiochy hihhihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wybieram sie na zakupy-a raczej dzis w nocy hihi Lece do Wloch hihi-ale znow mam cykora przed lataniem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia ee ja tam na zakupy nie na chlopow jade hihi Pestka😘za Twoja cierpliwosc do mnie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam chyba cieplej niż w Belgii....to z korzyścią klimatyczną by było ;) boziu....brak słońca i ciepła na mózg mi sie rzuca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia przesylam Ci pare promykowoby szubko doszlo hihi Pestka hihi i tak jestes cierpliwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada deszcz :O:O:O psa trzeba było potraktować suszarką i pół holu ręcznikami wyścielić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek🖐️:) odezwalabys sie :) a nie tylko machasz;) jade do szkoly-a jak mi sie nie chce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no macham tylko, bo obiad robie :p Martoszka mnie sie nawet nie wydaje hehehe, na pewno pisal prace odnosnie studiow,ciekawe co studiowal chyba nie pedagogike a moze :p,ale i tak zdolna bestia z niego jak pestka opowiadala hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jeszcze raz :) Martoszka 🌼 jak tam chomicze prison break ? ;):D hehehe no wulgaryzmów też trzeba się nauczyć w obcym języku żeby się nie szczerzyć jak nam ktoś jakimś fakiem poleci ;) tylko zrozumieć i zripostować ;) Izunia nie zazdraszczam wcale a wcale tego co się dzieje w taką pogodę potem w domu hmmm i co to ja jeszcze miałam napisać ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×