Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

euforka jak na napi napisow nie bedzie to na innym portalu beda :p,ja chyba z napisy.info czy org sciagalam ;-) Martoszka mam foty,kufajke slabo widac bo ciemna i sie zlewa ale wyglada wszystko git, zwlaszcza pierwsza fota nogi do szyi,smukle i jak kolejny raz uslysze ze Martoszka musi isc na diete to w leb se strzele chyba z niemocy na ta babe no :p;-) ja chyba musze se pizdnac fotke w swojej mycce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek🌻 ściągnęłaś tego nienarodzonego? i masz napisy? jaka kopia,bo czytałam,że na razie bardzo kiepska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie chyba zmienię imię na Tania ;) bo ostatnio to strasznie tanio wychodzi robienie zakupów ze mną! niby są wyprzedaże,a ja jakoś nic nie umiem znaleźć fajnego.....wszystko jakieś sz,atławe,albo rozmiaru brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no euforka przylecialo czyli zassalo .. teraz znow 5 jak bylam na zakupach :P ten film oki ale komentarzy sienie czyta co?? ze jakosc tragiczna :P ja poczekam na lepsza.. no martoszka .. nic nie powiem :P:P podzielam ciastka fajne laski na sniegu nnie?? hihi ijedna i druga heehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek🌻 Gratuluje zakupow:) Martoszka wygladasz super i chuda jestes jak patyk ! Izunia masz juz zdjecia od Martoszki?jak nie to Ci przesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahaha a no sie nie czyta :D:D:D:D sie podjaralam, ze przez opere moge torrenty sciagac wiec pociaglam :P:D:D:D i sie sciagnelo i teraz pewnie i tak nie obejrze bo kiepska kopia hahahaha heh no co? ale sie przyznalam :P:D roztrzepana jestem .. troche :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zreszta zaraz Wam powiem jaka to kopia :D Martoszka chudzielcu !!!! jestes jak moja mlodsza siostra jak jej mowie, ze jest chuda to ona mowi .... jasne... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo Wam nie powiem bo na nowym lapku mi nie otwiera :o nie mam jakis kodekow a przegrywac na drugiego mi sie nie chce ale slyszalam tylko glos.. jakies szumy slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie nie sciagalam tego filmu,choc wydaje sie ciekawy,poczekam na lepsza wersje,a napisow tez nie ma jeszcze ;-) ja dzis moze ten twilight obejrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja se pije kawe :P w sumie mi 19 filmow zassalo wczoraj hjihhihi i w tym miesiacu stop :P stary spi jeszcze ..a wiatrzysko to u mnie w nocy napierdalalo no szok myslalam ze dach jakis zmuchnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ u nas dzis nic nie wieje nic nie pada i mamy -2st. w poludnie skoczyy na lodowisko bo mamy wielkie na stadionie-córka juz byla z kolezankami i mowila ze suuuper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka to Ty musisz miec super transfer :) ja mam neta z sieci osiedlowej, niby predkosc do 3072 kbit/s ale jakos nie czuc tego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam super .. ale jak wyczerpie to potem nawet stronki nie otworze wiec patrze ile moge wykorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka wczoraj mój orzekł,że sie w rozwoju cofam....po tym jak luknał jaki ja film oglądam hihihihihii zasnąć nie mogłam więc postanowiłam obejrzeć coś w telewizji co miało tytuł - krwaway obiad,tak na oko z lat 80 tych,gdzie prowadzili knajpę w której serwowali posiłki z ludzkiego mięsa,a w słoiku był gadający mózg z oczami :P od razu się przyznam,że nie dałam rady do końca obejrzeć tego arcydzieła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy troche na lodowisku,jak wrocilismy to gosci niezapowiedzianych mialam a teraz koncze czytac tą otatnią ksiazke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×