Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

A ja wrocilam juz z kina:D bylam na bajce-Nico jakas wrazlwa bestia jestem;) bo nawet na bajce mi sie lezka zakrecila hihi Pestka pewnie sie uczy-a gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 centrum handlowe obleciałam i mam łup;) jedną bawełnianą bluzeczkę hihihihih a potem z choinką walczyłam....tak tak to była walka!! skubana broniła się jak nie wiem co - kłuła proponowałam,że ją do piwnicy zaniesiemy i za rok wyciągniemy i ubierzemy ponownie,bo tak się trzymała ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK ja przeczytalam ten twilight juz wsie ....je cie jakie to dlugie ale bardzo polecam teraz jestem wolna i muszą oczy mi odpocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :p,ja obejrzalam dzis Twilight ale powiem Wam,moze dlatego ze to kamerowka byla i jakosc nie the best, fajny film nie powiem,ale nie az porywajacy,podobala mi sie scena jak ja zabral na czubek drzewa i ta muzyka, na pewno super efekt ogladajac w kinie............jak bedzie druga czesc obejrze ale poczekam na NIEkamerowke:p i jeszcze przez 20min koncowki filmu zniknely napisy i musialam wytezac szare komorki ,jakie mi jeszcze pozostaly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogladalam dzis doomsday tyz fajny :) ciastek wszystkie soundtracki wkleilam kilka stron wczesniej :) w tym i ta o ktorej mowisz :D nie chcialo mi sie do ksiazki zaglac hahahha jedyne co dzis zroblam to obcielam paznokcie bueheehhhe .. o i tyle dla siebie hihihi ... i szukam dla Dawidka butow bo wyrosl ze swoich pierwszych :D nie bedee mu juz wciskac .. Martoszka pieknee nieee?? knigi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja mam teraz wreszcie czas poczytac knigi:D ale linka przesialam wiec jak ktoras by mogla mi na gg wyslac to bede happy:D Pestka nie stresuj sie bedziemy mocno trzymaly jutro za Ciebie kciuki❤️zdasz na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo pestka bedziem trzymac kciuki :) aaa a ksiazki?po prostu brak mi slow...mozna stracic poczucie rzeczywistosci nie dziwie sie wiec dla ludzi ze jak są zafazcynowani czytaniem to nie mogą sie oderwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Martoszka dobrze to ujelas mozna sie zatracic :P Izunia nie przejmuj sie ja tyz tylko 2 bluzki z wyprzedazy wylowilam .. no i skorke(kurteczke) .. reszta tak jakos nie pasila mi a chhoinke juz rozebralam dawno hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co i zjadlo mi posta ale jak to nie wiem kuwaaaaaa pisalam ze to co kRIS NAM KAZAL ---CZYLI \"KOMBINOWAC\" HIHHIHI A W SRODE NORMALNIE GADALAM Z NIM PO pl kuwa znow caps hahahahah no i powiem ze akcent ma calkiem calkiem ino tak dziwnie CZ mowi hahahhahyah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie facet pierwszy dopadł książki i on się zatraca :P nie będę się z nim bić.....poczekam chwilkę,on szybko czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia a to nie powtarzają tych odcinkow 39i pol? ja tez zaraz spadam,oblukam jeszcze co jest w TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Izunia 🌼 ja tak na bieżąco z tej stronki ino bo nie mam kiedy przeczytać książkę wysłałam znajomemu bo się upominał czyli też facet pierwszy poczyta (mój spał na filmie więc i do ebooka się nie ciągnie ;) :D ) ja nie wiem kiedy zacznę bo zawsze coś a chcę tak że jak zacznę to będę czytać do oporu ile się da dziennie a tak to na okrągło - ostatnio wypady do dentysty , zakupy , sprzątanie i inne obowiązki domowe , goście wczoraj i dziś no i wywiązywanie się z umowy żeby jutro paczkę wysłać z gotowym zamówieniem i tak jakoś skurczony czas ,nie było kiedy zajrzeć porządnie na net Pestka będzie good na egz :) ech ..ledwo zajrzałam i lecę bo spóźniona kolacja czeka ( nie miałam jak wcześniej)i kilka rzeczy mam jeszcze do zrobienia buziaki 😘 i do jutra (mam nadzjeję że na dłużej ) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i u mnie pada pestka chwal sie kurtka skorzana :p, ja poluje na czerwona heheheh ale to pewnie juz po soldach dorwe,jak bedzie tam obok kurfof,wiesz gdzie nie ;-):D,na tej ulicy dobra spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×