Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a Hugo już teraz życzę udanych zakupów :) jak Włocha żadnego nie chcesz przytargać ze sobą albo na odwrót to i tak nie zaszkodzi oko nacieszyć przyjemnym widokiem ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce było dziś cały dzień ale i na temperaturze się odbiło raptem jakieś +3 pokazywało a z moim czasem oczywiście krucho - coś nie mogę się w rytm jakiś konkretny wbić ,poza tym przy dzieciach zdarza się dużo odstępstw od planu , aby do weekendu ;) aaaaaaaaaa na maila Wam coś wyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity 🌻 ja nie wiem co on tam robil czy sie uczyl czy pisal prace na temat tego .. ale tam jest napisana ksiazka i strona nawet bueheheeh .. mniejsza o to hihih cwana bestja z niego ... a polski zna perfektooo jak widac wulgaryzmy najbardziej buehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za ziółko 😘 ja drinki postawię bo na liczniku mam 666 w końcówce ;) też okazja :D |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to macie hihihi ... 🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻🌻***❤️***🌻 podzielta sie nhihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiu ,jak tu ładnie ! 😘 wiecie co ? ja już mam lenia na jutro :P na zapas chyba że się zmieni coś zanim wstanę rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tyz chce tak ladnie ;):D Eternity lap 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ....🌻🌻🌻🌻🌻.... ........🌻🌻🌻🌻......... ...............🌻🌻🌻........... .......................🌻.................... :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brakuje mi okolo 1700 pkt na rower treningowy 😭😭 ech juz myslalam, ze sobie zamowie za pkt na orlenie a tu LIPA :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie siedze z moim W,ogladamy film a tu chomik se spaceruje z przedpokoju do paszego pokoju,jak tylko sie ruszylam to on bryk za regał ale jabłkiem go zwagilam i juz siedzi spowrotem w akwarium....przykryty kniżkami ciężkimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję 😘 Euforka suszy ? a na co albo po czym ? ;):D uuuuu szkoda z tymi punktami Martoszka zbieg złapany ! :D dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przeczytalam, ze na takim rowerku powinno sie jezdzic okolo od 45 do 75 min na najnizszych obrotach i ze koles jezdzil przez miesiac na najwyzszych i nic mu to nie dalo a jeszcze przytyl 1kg :) zawsze mnie cos zniecheca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie szybko jedzie a krocej to wyrabiają sie miesnie a miesnie wiecej ważą niz tłuszcz ,jesli sie jezdi wolniej ...spala sie tłuszcz a miesnie są mniejsze ja jezdze średnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka dobrze mówi :) właśnie pierwsze co sobie pomyśłałam że gość przytył bo mu masa mięśniowa przyrosła ja też się zwijam 🖐️ p.s. mnie też suszy od wczoraj ale to chyba od lekkiego kataru i suchego powietrza w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbry bry 🖐️ u mnie jest ok gygy hugo milych i udanych zakupow u mnie cieplo,ale pochmurno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja lekko zaspałam :P ale się wyrobiłyśmy :) zimno mam , cieniutka warstewka szronu leży ale i słoneczko świeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są tu jakieś babcie ????? ;):D jak są to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!wszystkim babciom 🌼 p.s.teraz pamiętam a potem mogę mieć problem żeby złapać za telefon i dziewczynom numer wykręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×