Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️:D Pudelko🌻 Mindy ❤️🌻🌻😘 Życzenia dla Ciebie, Nie zerkaj za siebie, Idź śmiało przez życie, Podkochuj się skrycie, Kontroluj swe żądze, Zarabiaj pieniądze, Lekceważ pętaków, Unikaj cwaniaków, Przepisów przestrzegaj, Na sobie polegaj, Lecz przede wszystkim, Pokaż im wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze Wam o szkole i ide czytac Wyniki mialam dobre 89,5/ 100 hihi wiec jestem zadowolona:D Nauczycielka oddala nam testy i zadzwonil telefon-jej ojciec jest chory a na poczcie glosowej bylo slychac odglos karetki:O wiec wyleciala z klasy a my musielismy na nia poczekac Okazalo sie ze to byl falszywy alarm-nagle na lekcji zjawil sie nasz murzynek bambo:Pchodzil na lekcje jak chcial,przychodzil w polowie lekcji,nic nigdy nie pisal i nie bylo go na egzaminach Nauczycielka powiedziala ze moze do niej wrocic we wrzesniu bo teraz juz nie moze z nami siedziec bo nie podszedl do egzaminu a teraz juz za pozno On stwierdzil ze szkoly nie potrzebuje ze chce przestac i ze nie ma sprawy i wyszedl 5 minut pozniej wpadl z sekretarka szkoly-i ta sekretarka kazala by nauczycielka mu zrobila egzamin! no i murzynel bambo dalej jest z nami ale dziala wszystkim na nerwy ! Jak sie wypowiada to mowi szeptem-bo stwierdzil ze to nie jest jego ojczysty jezyk:P ok ide czytac co u Was a potem napisze jak bylo w Milano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na bierzaco:) Wreczam ziolo za limity,na wyzdrowienie,na pecha,dziwne telefony itd 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a ja wczoraj zapomnialam ze dzien babci[wstydzi sie]trzeba dzis to nadrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam ze sie przelamalam ijuz nie boje latac hihi Wlosi sa malo sympatyczni,malo sie usmiechaja Pojechalam do miasta snobow hihi i bylo to widac na kazdym kroku ! Bylo zimno,pochmurno a tam co druga osoba chodzila w okularach slonecznych ! bo markowe i trzeba poszpanowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cenu ubran poprostu zabijaja:P Widzialam i takie co ponad 1000 euro kosztowaly hihi Miasto jest stare ale sklepy w srodku maja pelny wypas Bylismy w takim jednym-bylo pietrowe i ekspedientka mowi ze mozna winda podjechac Winda szklana podswietlona a tam dwie kanapy w srodku pokryte bialym futerkiem hihi wracalismy schodami-cale podswietlone,czerwony dywan niczym holywood:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jak to w obcym miescie i obcy jezyk-padlismy ofiara zlodziejki:O chcielismy kupic bilety w automacie do metro-a tam zonk bo niewiemy jaki a wszystko po wlosku bylo Podeszla jakas baba do nas-widac po ubraniach ze biedna i strasznie chciala nam pomoc nawet potrafila po angielsku mowic Zdziwilo mnie ze tak chciala strasznie pomoc-ale pomyslalam ze moze chce bysmy jej potem jakies drobne daly za pomoc a tu znowu zonk:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity🖐️Izunia🖐️ wytlumaczyla nam jaki bilet musimy kupic i okazalo sie ze mamy za malo drobnych-wiec znajoma dala 20 euro do maszyny-i czekamy na bilety i reszte ! ta babka byla caly czas prz tej maszynie ! no i reszty nie bylo-ona do nas tekst ze blokada-i zaraz sie ulotnila !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlam do kolesia co stal przy bramce w metrze i mowie ze nam maszyna zjadla 20 euro-a ten do mnie cos po wlosku nawija-a ja go nie rozumialam hihi zaczal kaleczyc angielski na wpol z wloskim i wyszlo ze mamy poczekac a on kogos do maszyny zawola by oddac nam kase Wypizdow byl tam straszny:O zmarzlysmy okropnie po pol godzinie przyszedl inny koles-otworzyl maszyne a kasy brak:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka🖐️ i wtedy zgadalismy sie z tym wlochem ze byla taka dziewczyna co strasznie nam chciala pomoc-okazalo sie ze jest tam znana z tego:O jak znajoma wciskala kase do maszyny-ta niby pomogla wcisnac i zwienela wtedy jakos ta kase ! Bylysmy we 3 i zadna tego nie widziala ! ale bylam na nia cieta😠juz nie chodzilo o kase ale o fakt ze nas okradla jak wracalismy wieczorem to jej tam szukalam-no ale nie znalazlam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i lepiej bo bym ja zatlukla hihi samolot w drodze powrotnej byl opozniony ponad godzine i wrocilam o 2 w nocy do domu-a noc wczesniej spalam tylko 2 godziny wiec wygladalam jak zombi:D:P dzis mam zakwasy w nogach od chodzenia hehe zrobilam pare fotek jak wrzuce w kompa to wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieszajace jest to,ze nie tylko Polacy kradną :P a na poważnie to eozumiem ta wściekłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwieksza polewke mialam z goscia na lotnisku:D az sie poplakalam ze smiechu-a bylo to juz jak wracalismy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominam ze bylo strasznie zimno ! nagle patrze idzie koles biala koszula rozpieta tors na wierzchu i widac ze po solarce Ciuchy orginalne-pelny szpan;):D zasmialam sie i poszlysmy cos zjesc siedze przy stoliku a kawalek dalej na przeciwko znow ten koles:D:P siedzi i sie na mnie gapi hahahahaha wygina sie przewraca oczami-uwazal chyba ze jest bostwem:Pale sie grubo mylil:D w pewnym momencie patrze na niego a ten sobie okulary sloneczne zalozyl:D i dalej siedzi hahahah nsz godzina 21 na lotnisku a ten w tych okularach:Dmafiozo na calego hahahahha parsknelam takim smiechem ze nie moglam sie powstrzymac a ten siedzial dumny i blady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo rzypomnialo mi sie -maja tam hotel Armaniego hihi jaki wypas na zewnatrz -bo w srodku nie bylam ;) a pod hotelem oczywiscie ich sklepy-zaluje ze zdjecia tego hotelu nie zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie przed chwilą pan od odczytów liczników wszedł do domu z pewna taka nieśmiałością :D nie był pewien czy go Iśka nie połknie,bo taka wielka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okazalo sie ze byly tam jeszcze wyprzedaze-no ale buty z D&G po 50% obnizce kosztowaly 400 euro hihi-to jedne z najtanszych hahaha rzeczy byly przebrane i trudno bylo cos znalezc tam chyba inna rozmiarowka jest-bo ich 38 to jak u nas 36 rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo nie uległaś urokowi \"dżonego bolerro\" z lotniska ??? :D:D:D:D a tak się pewnie starał biedaczek :P:D Izunia kartkę wywieś na drzwiach - pies nie pożera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia heheh on sie uwazal za 7 cud swiata buhahahahha Kupilam sobie tylko spodnie czarne sztruksy Armaniego hihi aa i bylam w sklepie Disneya-tam kupilam malej upominek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×