Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

skorzystal bo zwolnienie dostal do jutra,dobrze ze wracz za jedna osobe policzyl wizyte z tego 50% zwrot z ubezp :p takze gra gitara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam,że jak ujrzałam ten płaszczyk to MUSIAŁAM go mieć problem w tym,że rozmiaru mojego nie było (za duży) mój zobaczył moją minę,zadzwonił do siedziby firmy (bo Ochnik ma sklepy w różnych miastach) i mi z Wrocławia ściągnęli płaszczyk :D 2 sezony w nim przebiegałam,nawet psa w nim wystawiałam i jak nowy wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia jak jest dobrze skrojony i wykonany to bedziesz nosic... ja wlasnie zobaczylam ta skorke ,krotka,czerwona i musialam ja miec,ale ech chcial ze wtedy jak chcialam jechac to stremu portfel sie skradl ;-) a potem nie bylo, teraz bede polowac,wogole takie kolorki czerwone,zielone pasuja mi, euforka Tobie tez bos ciemne wlosy masz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a'propos zlodziei naciągaczy w paryżu łażą cyganki (w kazdym razie ciemnej karnacji) i niby znajduja obraczki zlote ale ze ewangeliczki to nie moga nosic wiec oddaja napotkanym turystom no ale skoro my mamy lucky day to i dla niej tez i trzeba jej dac jakas kase... i wcale nie chca drobnych:D tak sobie siedzialam i patrzylam i ludzie dali sie nabierac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez widzialam czerwona skorke wizualnie piekna juz ja mialam kupic ale se pomyslalam a do czego ja bde ja nosoc??? i zrezygnowalam /... jezdem ciastek jezdem zryc staremu dalam bo wilkiem patrzyl od 13 nie jadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudelko Ty na nartach w tych sexy koszulkach popierdalac bedziesz :p pestka toc mowilam ze bedzie zapierdalam jak mops zeby szybko skonczyc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam :) Ciastek congrats za skórkę :) fajna jest :classic_cool: i dobre oznaki Twoi chorzy mają - zdrowieją znaczy się :) Pestkowego małża chuje z cyckami w końcu wypuściły do domu :) kuna a mój niedługo zacznie robić czterobrygadówkę - czasem weekend w robocie wypadnie i to 12 godzin :o z kartek jestem rozgrzeszona to pierdole nie robie ;):D czerwony płaszczyk (może być skórkowy) też bym sobie chętnie upolowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×