Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja sie tam na wloskiej rozmiarowce nie znalam hihi ale na oko po rozmiarze sie domyslilam Smailysmy sie z policyjnych portkow:D bo wygladaly jak dresy hahaha a kolezanka tylko im na dupy zagladala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity dowcip polega na tym,że jak w domu jest choć jeden domownik i ktoś do drzwi zadzwoni to pies nie szczeka,więc ten za drzwiami to dopiero jak te drzwi otworzę widzi \"potwora\" w hollu......który stoi i się przygląda kto przybył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byla tam wielka mieszanka narodowosci i ladne wlocha nie widzialam:Palbo zaden nie byl w moim typie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia🌻 a w sumie to dobrze ze sie Iski boja:Dzawsze czujesz sie bezpiecznie:Dide poczte sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziala jak odstraszacz a to najwazniejsze hihi Ludzi jak dzis u mnie wieje:O zaraz mi okna wywieje chyba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🌼 no wygląd ma obronny ;) skoro wszyscy w pół kroku zwalniają hehe ładni się ukrywali a swoje pięć minut mieli kretyni uważający się za bogów ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Miny wszystkiego najlepszego ciotka,duzo zdrowka i spelnienia marzen i wiecej czasu dla siebie 🌼🌼🌼🌼🌼 sluchajta jaka mialam dzis noc, ja cie pierdole mala od 3 w nocy mialam temperature ,malo tego haftala i zoladek ja boli, nie wiem tez czy anginy znow nie ma bo dziwnie mowi ok 00.30 w nocy, wyrwal mnie ze snu dzwonek do drzwi, 2x kto dzwonil oczywiscie patafian z 3 pietra, pijany lub nacany nie wiem,darl sie od chujow wyzywal sasiadow ze nikt mu otworzyc nie chce (klucze zgubil oczywiscie) walil w szybe od drzwi wejsciowych, balam sie ze wypieroli ja, w strachu wzielam otworzylam mu te jebane drzwi ,ale nie rzucal sie cale szczescie i jak mu otworzyl tak o 4 nad ranem za chiny ludowe zasnac nie moglam.Potem mala haftowala,wiec siedzialam przy niej, juz mi sie fajnie po 4 zaczelo sie robic a tu zonk budzik dzwoni 6,30 pobudka.Mysle sobie stary dzis do pracy,bo wczoraj siedzial, wiec ja zostaje w domu z mala a wieczorem do lekarza trzeba, a stary mi mowi ze go dalej zoladek boli i on zostaje zebym ja jechala o pracy,no to ja na 4 biegu dawaj sie ubierac, a dwa moje patafianki dzis na 17 do lekarza ida ,ot i wsio uffffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek❤️wyglada ze mala zlapala ta ostra grype zoladkowa:( panuje teraz w belgii bo nawet w mediach oglaszaja Idz dla pewnosci do tego lekarza-co do Twoich sasiadow to brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek lecznicze dla rodzinki 🌼 🌼 niech szybko zdrowieją ❤️ przeboje z tymi sąsiadami :o no mam nadzieję że jutro już dojdzie bo jak nie to cholera nie wiem czemu tak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie nic mi sie nie chce-znaczy chce ale tylko spac hihi a znow dzis do szkoly trzeba jechac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to piątka Hugo 🖐️ leniwca mam takiego że masakra :o z tego wszystkiego zupa dziś na obiad bo wrzuciłam do gara i się samo zrobiło ;) a ziewa mi się co chwilę i tak jakoś ciężko - idę po kawencję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity nie stresuj sie,wbilam nr a ten link co podalas poczty Your item, posted on 19/01/09 with reference RJ096857150GB has been passed to the overseas postal service for delivery in BELGIUM. Wiec mysle ze jutro powinna byc u mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już bliżej Ciebie Ciastek ;) zaraz na tą pizgawicę trzeba wyjść po dziecko dobrze że nie pada jak rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka nie wkurwiaj się :) mnie może kurwica brać bo miałam zrobić kartkę dla bratanicy z gratulacjami na ślub i chrzciny(oba wydarzenia w święta miały miejsce , poinformowała mnie zaraz po świętach) tylko jakoś nie mogę się wziąść nooooooo już tyle czasu natchnienia na to nie mam po prostu ,co siadam to nie wiem co zrobić ... tak dupiasto do tego podchodzę jak i ona podeszła do zaproszenia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa nie wysyłała bo nie chciała nas narażać na koszta :o przecież na zaproszenie można dać odpowiedź odmowną jak się nie ma kasy na podróż czy coś ech... w nosie to mam :P zimnica jak nie wiem u mnie myślałam że mi dłonie odpadną a rękawiczek nie wzięłam o nosie nie wspomnę ,czerwona klupa mi się zrobiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×