Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Hugolina 🌼 nio mam już kawkę gorącą (kolejną ) bo i na pobudkę się przyda ;) no troskliwie nas pominęła (może zaproszenia za drogie były ? :P ) a w sumie wiedziała że i tak się nie wybieramy na święta do Pl mogłabym teraz też pominąć robienie kartek ale jakoś cholera nie umiem a kij w oko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ci się bardzo nie będzie chciało robic tej kartki to nie musisz robić,ja cię rozgrzeszę! ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiehie napiszę jej że Izunia z Hugoliną powiedziały że nie muszę robić i w takim wypadku niech się pocałuje w ... :p miłego szkolenia Hugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilim od wracza, jeden i drugi dostal zwolnienie o konca tygodnia , mala ma lekko zaczerwienione gardlo ale nic wiecej, no i opanowala ich grypa zoladkowa stad tez temperatura u malej najlepiej lekarz pyta, a mama zdrowa? ja sie smieje i mowie, zdrowa trzeba byc twardym a nie mientkim :D:D zaczal sie smiac :p u mnie mecz w reczna Polska-Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie stery dostal jakis specjalny projekt i chuj go wie o ktorej przyjdzie .. jak to on mowi az skonczy .. chuje z cyckami no caly tydzien mial na 5 i jeszcze pozniej konczy wrrrrrrrrrrrrrrr normalnie taki mam humor ze zamknela bym sie gdzies i tydzien nie wylazila ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ ja opiero w doma :) wiec tak: mindy wszystkiego naj naj ... :D:D:D pestka niech se sami dzwonią jak kazali czekac hugo sratulacje wynikow,haha okulary w pochmurny dzien dla szpanu hihi a zlodzieje są niestety wszedzie i tylko czekają na okazje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek.....co za noc hihi pestka ja przez ostatniego pecha mialam tez wykurw i dola strasznego...jakos przeszlo wraz z @ u nas cieplo dzis i nie wieje rano popadal deszcz ale od 11tej juz nie bylo pop nim sladu....wylko wielka chlapa aaa hugo czekam na fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka jakas pozytywna rzecz z tego ze stary w pracy musi byc, bezie wiecej na koncie,przeciez nadgodziny platne,nie ma tego zlego coby na dobre nie wyszlo ;-) hehehe chuje z cyckami :D:D dobrze powiedzialas, pasuje akurat do szefostwa buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa pasuje .. wiesz ale ja go prawie nie widze w tym tygodniu a jak widze to jak spi no ... jucha mu sie z nosa leje bo wstaje o 4 a kladzie sie okolo 12 i tak w kolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jemu tez :O ale to pewnie wina @ ze mnie tak wszystko wkurwia .. przynajmniej mam na kogo zlozyc .. kuwa nawet ksiel mi nie pomogl truskawkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojego W tez malo widze bno sie mijamy teraz trozku wiecej bo wczesniej zamyka,ale od wiosny do jesieni to do pozna...latem....slowa nie powiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee nie mam ochoty na wino .. w dodatku sama jestem z dzieciakami .. nie bede pic nic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka przejdzie :-),a moze M wroci wczesniej,jemu tez pewnie zalezy zeby jak najszybciej skonczyc kurde poluje na cos, trzymac kciuki przez 30min :D:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja godzine temu przegapilam cos .. jak zwyukle ... wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×