Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ten nasz patafian z 3 pietra,widzialam gdzies znow wylazl, pierdole dzis mu kuzwa nie otworze chocby tam kloca posadzil przed drzwiami :p, zreszta tak mnie zamula ze nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka nie to to bedzie n-pne ;-),chociaz tez bym sie wpienila,tym bardziej jakbym czekala pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo czekalam no .. buehehheehhe aj kurwaaa no i tanio poszlo buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🌻dla cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy wszystkiego najlepszego!! Zdrowka, szczescia, usmiechu, zadowolenia z dzieci i meza, duzo czasu dla siebie, kasy i wszystkiego naj naj 👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Hugo widze, ze wesolo mialas na zakupach ;) szpanerzy no :D Ciastek 🌻🌻🌻 duzo zdrowka dla Was! ❤️ tych sasiadow to za jaja tylko powiesic :o Eternity a ja bym na twoim miejscu kartki nie zrobila. No moze karte na chrzciny dla dziecka na pamiatke bo ono niczemu niewinne ale jak nie zrobisz to tez dobrze, tez Cie rozgrzeszam :) Nie wiadomo czy to dziecko kiedys te kartke zobaczy skoro rodzice maja takie podejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek🌻 no to trzymam kciuki....tylko jak wygrasz to się pochwal zebym wiedziała za co trzymałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka ma racje, ja bym wyslala kartke na chrzciny wlasnie, tylko i wylacznie,skoro zaproszenia na slub nie dostaliscie to tez nie musisz kartki dla nowozencow wysylac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuwa nie wiedzialam ze mlam nie gaddac .. sama wczoraj mowilas a ja pamietalam co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gadalam????????? kuzwa nie pamietam, jakas zacme mam :p,zartuje przeca nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo gadalas no ..; to niby skad bym wiedziala .. poisalas wczoraj posta o tm hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) ciesze sie ze wygralam moim dupkom odpuscilo,stary to wiecej symuluje dziad jeden,ale z korzyscia mu zwolnienie wyjdzie niz mialby wziac wolny dzien a mala po tabletkach tez juz tancuje ,durnowate czy cus ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj co się dziwisz....dla faceta katar to już śmiertelna choroba dobrze,że małej lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i tak moim marzeniem jest czerwona skora ,widzialam taka juz ale pozniej nie bylo,moze na wiosne beda miec ;-) a ta mi do beretki i rekawic pasowac bedzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za trzymanie kciukow :p no malej szkoda bo tak rozpalona w nocy byla ze masakra a stary to mysle ze wzgledu na mnie ,bo dzis musialam isc do pracy,a skorzystal bo jutro tez mi sie bedzie szwedal po chacie,nic zatrudnie do odkurzania a co :p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×