Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wiecie co juz mi sie nudzi w domu...niech ten moj maly szybko zdrowieje no dzis jak W przyjedzie to spadam sama na zakupy zajade tez do takiej innej firmy zorientowac sie o szybszy internet bo ten mnie wkurza 5zl. drozej a 2xszybszy bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka powtórzę za naszym znajomym budowlańcem - kiedyś się go pytałam o taką wannę :) on twierdzi,ze do takiej zabudowy wanny są nieco płytsze niż tradycyjnę,oczywiście bez nóg i z krótszym systemem kanalizacyjnym,troszkę inaczej się je podłącza,a potem obudowuje,dlatego wanny nazywane potocznie wpuszczanymi tak naprawdę nie są wpuszczone w podłogę ja takiej nie mam,przytoczyłam tylko opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe nie bede sie spierac bo nie wiem jeszcze jak dokladnie to wyglada od strony technicznej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka dzięki za kwiata 👄 Euforka to było jakiś czas temu,może do tej pory wanny się zmieniły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak mnie dzis wszyscy rozpraszaja :o kazdy co chwile cos chce ode mnie i spac mi sie chce :) Iza lap 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Babolce :) stronkowe 🌼 🌼🌼 Aniu gratuluję synka !!! niech się rozwija zdrowo ! ❤️ lecznicze zioło dla dorosłych i dla dzieci 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 zdrowiejcie wszyscy ❤️ Pestka na moje chłopskie oko to może też być coś innego - jakby to był nikiel który jest prawie wszędzie (co się okazuje) to miałabyś to cały czas ale maść powinna pomóc bo przecież nie jest specjalnie na uczulenia od niklu tylko ogólnie na zapalenie skóry.i smaruj! nie marudź że tłuste ! a testy dobra sprawa - wiadomo o co kaman Euforka o wannach nic nie wiem ale rozbawiła mnie wizja takiej wpuszczanej jak w filmie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoras wie,skad moge napisy pobrac do filmu \"Nothing but the true\" nie moge wejsc na torrenty zeby luknac w komentarze do tego filmu,tam bylo napisane gdzie napisy i teraz dupa blada :p na org i 24 nie ma, na napi tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Ciastek - jedyny film jaki mam z napisami to the warlords- bo się ściągnęły razem już nie pamiętam nawet gdzie szukać ale mieliśmy kiedyś jakąś aplikację która wyszukiwała sama napisów do danej wersji pliku video jak sobie przypomnę nazwę to podam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu raczej tak jest ze jak sie ma lekarza to sie do niego chodzi , ma wsie papiery i blakac sie po innych nie wypada .. wierzyc nie wierzyc mu to lekarz z dobrym stazem .. no juz sie posmarowala . nie jest taka tlusta jak myslalam hihi przezyje .. no nie mialam nigdy az takiego uczulenia amle zawsze gdzies cos mialam a to od paska a to od kolczykow .. ale zaraz znikalo . wiecie ze nawet wziewny nikiel szkodzi . ja mowie ze to pewnie nasze kanapy wydzielaja buehehe i chuj musze sie wyniesc z domu hahahhahaha ok uciekam po kurczaka jamii hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co moj maly swoimi pomyslami to mnie kiedys dobije polozylam mu kocyk na podlodze bo tak lubi ogladac se bajki i patrze ze podejrzanie siedzi bo caly czas zerka na mnie pytam co tak siedzisz podejrzanie a on mnie pyta czy prezenty ktore mikolaj kladzie pod poduszke lub kocyk sie oddaje ja oczywiscie mowie ze nie a co tam masz ...a on ze nic ,ale zaraz pyta czy na niego nie nakrzycze wymusilam wreszcie i mowi ze nóż mikolaj mu podlozyl po to zeby on nauczyl sie kroic jablko jak jago siostra....boziu mowie co ty masz za nóż a ten pokazuje mi maly taki do obierania ziemniakow na poczatku nie chcial oddac ale potem wyprobowal ze on ma czubek i klue mocno i jakos mi oddal...stwierdzil ze jak bedzie mial tyle lat co jego siostra to wtedy zacznie sie uczyc poslugiwac nozem ....jessuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka ojejku musisz uwazac na malego ! Pestka w sumie masz racje z tym lekarzem-ale jezeli chodzi o Twoje zdrowie to bym na to nie patrzyla ! Skonczylam druga ksiege:D hihi W sobote zaczne trzecia bo teraz dwa dni bede zajeta -juz sie doczekac dalszej czesci nie moge:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak juz wszystko przeczytam to wtedy sciagne film i bede ogladac:D Pestka zarazilas mnie na calego hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wcielo film ogladalam i jak ktora nie ogladala to polecam bardzo fajny \"Labirynt Fauna\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo :p ,Ciekawy przypadek Benjamina Buttona tez moze byc, to najnowszy film z Bradem Pittem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka nie wynoś się z domu ;) Martoszka rany ! dobrze że się nie skaleczył ! a swoją drogą niezły pomysł ;) mikołaj :D wcięło bo od wczoraj reinstaluje system 😡 miał być win7 , skończyło się na viście a teraz z powrotem stary poczciwy xp :P niepotrzebnie tylko wszystko przerzucałam z partycji na partycję i na dodatek jeszcze na drugiego lapka 😠 ale nic to - świeża instalka i porządki zrobione w plikach (jakbym bałagan miała :P :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie patrze czy lubie aktora czy nie, film sie liczy, inaczej bym polowy filmow nie obejrzala ze wzgledu na aktora phi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przy okazji aktora i Pitt\'a ;) - widziałyście \'burn after reading\' ? kurde mam trochę filmów świeżych do obejrzenia też - ciekawe kiedy ? trzeba się wziąść - nie ma że \'za darmo\' na kilka godzin ograniczyli prędkość netu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×