Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

aaa,jeszcze co hhaahha.. ze widzialam na fitnesie u nas takie cos .. jakis sprzet i tam wisi ranga ludzi ile zgubili .. niektorzy nawet po 8 cm w pasie :D musze sie ndowiedziec jak to dziala hihihi to jakies prady z tego co widzialam... no musz se kupic porty kurwa wreszcie na ten fitnessssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie mam wapna ale mam muktiwitamine i ja pije le nic nie daje :O ok ide juz ..ihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wapno bys musiala wypic Pestka a Ty juz biegasz na fitness?:) jakas niedoczytana ostatnio jestem :( dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka za stronkę 🌼 a to za wynik 🌼 🌼🌼 gratuluję !!! Mindy za wynik dietki 🌼 🌼🌼 hehehe nawet zakupy nie są takie fajne jak spadające kilogramy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż po chwili zastanowienia mogę powiedzieć że są fajne zakupy - zwłaszcza jak się z wieszaka w sklepie zabiera do przymierzalni mniejszy rozmiar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo pasuje !!! ale to wiemy już idąc na zakupy bo nasze poprzednie rozmiary są za duże ;) nie ma stresa że się nie wciśniemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie euforka jeszcze nie latam .. b najpierw atak wirusa zoadkowego byl potem @ a teraz to uczulenie jak na zlosc .. musze sobie kupic spodnie nie bede w jeansach tam cwicyc nie hihih ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pestka🌻stronkowe i gratuluje wynikow🌻🌻🌻 Mindy gratuluje zgubionych kg i wytrwalosci🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja, bym zapomniala pestka gratulejszyn super wynik-zdolna bestia z ciebie :p ja dzis sobie odpuscilam robote,niech se radza sami, w nocy wyobrazcie sobie spalam w pizamie i swetrze i bylo mi cieplo ale nie za goraco,pod sama brode jeszcze koldra, szok,za to rano oblewal mnie pot,gdziekolwiek sie ruszylam patrzcie co mi wczoraj wpadlo :p http://cgi.befr.ebay.be/NEUF-superbe-veste-mode-style-cuir-T40-a-voir_W0QQitemZ140296442651QQcmdZViewItemQQptZBEFR_V%C3%AAtements_Femmes_2?hash=item140296442651&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=66%3A2|65%3A1|39%3A1|240%3A1318

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Ciastek widze, ze szaleje z zakupami :) super skora :) i w brazie :classic_cool: Ja jak sie zrobi cieplo to zamierzam biegac i tez jakies portki musze sobie kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka🖐️:)jak tam Spajki?jakas poprawa? ja portki mam do biegania -ale narazie mam zakaz ;) hihi niech sie troche ociepli bo narazie z rana jest przymrozek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym polazla na jakis aerobic nawet mam rzut beretem fitness wielkie studio, ale kurwa czy ja skumam co oni gadaja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja od gratulacji zacznę!! Pestka 🌻 za wynik i kwiatuszka na teście ;) Mindy jak ty tego dokonałaś,że już 4 kg zrzuciłaś?? GRATULUJĘ!!!!🌻 Ciastek będziesz skórkowa panna na wiosnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu nia 🖐️ ja np mam fitnes sama .. bo te studio cale jest zamkniete i wejdziesz tylko z karta .. i sobie otwierasz drzwi i wlazisz , nikt tego nie prowadzi , stoja sprzety wchodzisz i cwiczysz :) i to jest super bo nikt ci nie brzecha ile musisz wycisnac z siebie sokow ahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka dopiero dziś wieczorem do weta idę,przeciągnęły się wyniki badania ucha,z tego co wiem to czeka Iśkę podwójne leczenie :O od razu pokażę maila o Spajku,zobaczymy co powie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka to ty w sumie masz salę do własnej dyspozycji i robisz co chcesz i ile chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.easysun.be/ to link tego :) dzieki Izunia haahhaha wiecie co a ten kwiatek n aprawde byl taki ... 🌻 jak nasz hahhhaha ino czerwonym dlugopisem narysowany :) moze tez ma jakis sentyment do ziola??? bueheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no mi sie tak pomyslalo ze jesli wglad do testow maja inni nauczyciele i w ogole sekretariat .. to tego kwiatka mogl se darowac :P nooo chyba ze to byl 🌻 dla Midni bo ja pisalam list do Kasi hahahhaa i wlasnie tam zapomnialam sie podpisac hihihiih no jo Izunia tak jakby :) no chyb a ze ktos przyjdzie w tym samym czasie co ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nei wiem jak ja go wczesniej nie odkrylam hihi .. tv tam jest lodowka z napojami... heeh no tylko musze te pory kupic .. jutro moze pojde do supry i odrazu kupie sobie skakanke :D:D:D:D a troszke sie ociepli i przesiadam sie na rower :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×