Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

otoz to my chyba bedziemy mieli kuchnie otwarta wiec musi sie ladnie prezentowac ;) chyba - bo jeszcze chcemy wprowadzic poprawki i moze jednak ja zamkniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając z zakupów luknełam do skrzynki,a tam \"kuperta\" z Angli...dosyć ciężka....otwieram i coś takiego miałam na twarzy :D Eternity dziękuję pięknie za kartkę urodzinową!!!!!!!!!!!!!!!!!👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się pochwaliłam:) pierwsze pytanie mojego - piękna ta kartka,ciekawe ile takie kosztują w Anglii? za pierwszym razem nie chciał uwierzyć,że to ręczna robota,ale wreszcie się udało,stwierdził,że mam UTALENTOWANĄ koleżankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🌼 a tak właśnie sobie myślałam otwierając topik czy aby kartka nie dojdzie dziś :D cieszę się że się podoba i dziękuję :) ( Wy to wiecie jak wywołać rumieniec na mojej twarzy ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka dziękuję za limitowe z poprzedniej strony 😘 co do mebli podobają mi się takie z fakturą drewna albo drewniane i nie za jasne w Pl miałam w kuchni kredens stylizowany na te starsze co stały w kuchniach naszych babć -dobre rozwiązanie żeby nie wiercić za dużo po ścianach pod wiszące szafki i jak kuchnia duża to fajnie wygląda jak zabudowa meblowa ciągnie się przez dwie ściany i narożnik między nimi (moja mała buuuuu) otwarta też jest super tylko jeśli chodzi o rochodzenie się zapachów gotowania to czasami dobrze jak zamknęta jest naoglądałam się ich trochę ostatnio jak lukaliśmy z T w necie na domy -duża z dinnerem jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja .. w PL mialam oddzielna kuchnie .. a tu mam otwarta i powim ,ze wkurwia jak nie wiem co .. nie dosc ze gotujesz i smierdzi to i jak wychodzisz z salonu to gary widac hahahhahah itp.. a jak ktos spi albo co w salonie to i se kawy nie zrobisz bo glosno szczekasz hahahh juz nie marze o otwartej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kuchni to chyba na takie zapachy jak ryba,kapusta czy kalafior to nie ma przeszkód :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo mi tez bardziej podobają sie ciemne kuchnie moja sąsiadka ma ciemne bordo...w cieniu prawie czern w sloncu odbija sie bordo dopiero....ladnie to wyglada haha patrzcie jakie zaproszenie dostalam na NK boziu hihi...musze chyba zablokowac na fikcyjne zapr. http://nasza-klasa.pl/profile/22708679

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zapachy uciążliwe podczas gotowania dobrze jest postawić spodek z sodą oczyszczoną - wciąga aromaty (dobre rozwiązanie też do lodówki żeby inne rzeczy nie przesiąkły bardzo pachnącą kiełbaską na przykład) i zagotowanie wody w rondelku z plastrami cytryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity a Ty to zawsze masz super pomysly i sposoby :) Coraz bardziej zaczynam zastanawiac sie nad zamknieta kuchnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upssssssssss,no a ja tak patrze czemu zadna zyczen nie sklada :p,ale pomyslalam moze na @ wyslaly czy cus ;-),ale to nic,zloze drugi raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gdybym miala chatke,to na pewno mialabym kuchnie otwarta na salon,ale kazdy robi wedlug uznania :p aaa euforka odebralas te foty moje z wczoraj,i jakie Twoje zdanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Euforka się okazuje że nie tylko scrapki chomikuję ;) Ciastek :D zmyłka ;) ale się u mnie rozpizgało :o ale może chmury gdzieś pogoni ? trzeba sprawdzić prognozę pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo ja wrocila ze szkoly .. Gai wsio powyzej 90 a ogolny tak jak pisalam :) moz byc ;.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wczoraj obejrzelismy \"Bangkok dangerous\" z Nicolasem Cagem i powiem fajny film,jak ktora chce to spokojnie mozna sciagac (to nie horror)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa sorki Ciastek myslalam, ze juz Ci odpowiedzialam :( sorki ale tyle na glowie ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe euforka, a ja myslalam ze Ty juz dzialasz :p,nie ma problemu hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przed chwilą krewetki do akwarium wpuściliśmy,podobno woda ma być bardziej czysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elegancka pani pyta ekspedienta w sklepie z ekskluzywnymi wyrobami ze skóry: Powiedz mi dobry człowieku, dlaczegóż te oto dwa portfeliki z krokodylej skóry tak znacząco różnią się ceną, skoro rozmiary ich zasadniczo sa porównywalne? - Łaskawa Pani zechce przyjąć do wiadomości, iż tańszy z nich został wykonany ze skóry wziętej z krokodylego grzbietu, natomiast droższy wykonano ze skóry pobranej - Pani wybaczy - z penisa rzeczonego zwierzęcia - Rozumiem zatem, iż wysoka cena wynika z ograniczonej dostępności surowca - Łaskawa Pani raczy się mylić. Ów portfelik odpowiednio pogłaskany zmienia się w walizkę podróżną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka \"może być\" ?? super wynik!!! gratuluję zdolnego dziecka :) któraś z dziewczyn poprzednio wspominała - musisz brać pod uwagę że uczy się w obcym języku i świetnie sobie radzi ! Izunia a jak się nie sprawdzą do oczyszczania wody to na patelnię ;):D \"bangkok d.\" świetny ! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działam do tyłu :P miałam się jeszcze zaśmiać z dowcipu :D:D:D:D:D aaaaaa Izunia robimy wspólną imprezę urodzinową ? ;) hehehe mój mąż ma w tym samym dniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×