Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Euforka pochwal się potem świecznikami!! Ja jutro pochwalę się kartka od Eternity....chyba że szybciej zrobi to za mnie;) bo ja dopiero fotki muszę zrobić,a ona już pewnie ma komplet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🌼 jasne że fajne !!! ja sama wodniczka ! :D miłego seansu :) Euforka już się doczekać nie mogę efektu końcowego ! :) aaaaaa kartkę dziewczyny już widziały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziennnnnn dooooooooooobry 🖐️ Iza Radosci z kazdego dnia! Szczescia, ktore wiecznie trwa! Duzo kasy, zdrowia i WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO! STO LAT! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Eternity dla twojego malza Radosci z kazdego dnia! Szczescia, ktore wiecznie trwa! Duzo kasy, zdrowia i WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO! STO LAT! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja spac nie moge scierpla mi reka, obudzilam sie, zaczelam myslec o tym co nie trzeba i koniec spania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ oj euforka to nie mysl za duzo.....;-) Izunia wszystkiego naj naj,spelnienia najskrytszych marzen i wszystkiego co sobie wymarzysz niech sie spelni 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄 wszystkiego co sobie wymarzysz niech sie spelni 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄 i dla meza eternity STO LAT menzuu :p 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Izunia wszystkiego najlepszego .. duzo wystaw medali, kasy pociechy z meza hihihi i .. zreszta sama sobie wyberz :D mam nadzieje ze sie nie zjebe , jesli tak to oj sorry * , ` *~.|,~* \' \' ,~*~~* ` _ ,* / \\`* \' // ,* ; \\,O. // ,(:::)=// ( `~(###) %---\'`\"y \\ / \\ / __)(__ \'------` i tu 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... dla eternity mezulaaaaaa 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... 🌻 %%% :D %%% 🌻 ...❤️ ... te procenty to wiadomo co nie??? hihihihi *****************************STO LATTTT **********************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze takie cos... ^^^^^^^^^^^################^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^#####################^^^^^^^^^^ ^^^^^^#######^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^ ^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^ ^^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####^^^^^ ^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####^^^^ ^^####^^^^^####^^^^^^^^^###^^^^^###^^^^ ^^###^^^^^######^^^^^^^###^^^^^^####^^^ ^####^^^^^######^^^^^^###^^^^^^^^###^^^ ^###^^^^^^^####^^^^^^###^^^^^^^^^####^^ ^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^ ^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^ ^###^^^^##^^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^^###^^ ^###^^^^###^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^####^^ ^####^^^^###^^^^^^^^^^^^^^###^^^^###^^^ ^^###^^^^####^^^^^^^^^^^####^^^^####^^^ ^^####^^^^######^^^^^######^^^^^###^^^^ ^^^####^^^^###############^^^^#####^^^^ ^^^^####^^^^^###########^^^^^#####^^^^^ ^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^ ^^^^^^#######^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^ ^^^^^^^^#####################^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^#################^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^#########^^^^^^^^^^^^^^^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiat wpadlam na szybkiego zlozyc naszej solenizantce zyczenia wiec izuś wszystkiego naj naj ...dla ciebie ziolo i cwietki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Izunia wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!! 🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼 :) ❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję ślicznie w imieniu małża 😘 przekażę jak wróci z pracy :) jedno dziecko mi narzeka że się źle czuje :o no nic , zostaje w domu - zobaczymy potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wszystkie jesteście!!!!!! jak tyle życzliwych osóbek składa mi życzenia to NA PEWNO się spełnią,dziękuję!!!👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity dla Twojego męża też sto lat.........życia w miłości do Ciebie ;) miłego świętowania mężowskich urodzin!!!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Izunia 😘 i właśnie podczas pisania posta zadzwonił T i przekazałam od razu i bardzo Wam dziękuje :) hihi będzie świętowanie ;) nowa karta graficzna przed chwilą przyszła z grą gratis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie prawie wiosna .. slonko daje jak trza .. :) a gdzie Hgo sie podziala?? o Mindy juz nie wspomn ie ... na smierc sie zapadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio wycyrklowali :D u mnie nie wiem co - pada ,wieje , rano parasol mój ulubiony taki duuuży czerwony wygięło i od połowy drogi szłam w kapturze już 😠 i według prognoz ma się jeszcze zimno zrobić ( w nocy na minusie ma być ):o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy wiem że żyje ;) bo się odezwała na gg a Hugo coś wspominała przy okazji czytania że następną część w sobotę zacznie bo będzie zajęta przez dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie pamiętam dokładnie - mąż ściąga na swój bo ma większy dysk - dostał prikaz że ma znaleźć no i zasysa ;) no u mnie też za daleko :( około godziny w jedną stronę trzeba by dojechać więc odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×