Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ hahaha eternity no jasne ze tak ... on se moze hahaha pogadac .. musze kudly pomalowac dzis bo jak wiocha mam odrosty z lekka hihi ..stary znow w robocie no kurwa juz 4 soboyta no wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wczoraj znalazlam reklame ze obok w miasteczku otwieraja sklep hihih 3 tys metrow samych ciuchow hahaha ... moj M to mine taka zrobil :O hahahahhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo prosze jakie wejscie wrzucilam na bloga kolce :) a dzis juz moze w polowie bede miala gotowy jeden swiecznik.. no dobra moze 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Euforka 🌼 uuuuuuuuuuuuuuu 3tyś metrów szmatek !! podejrzewam że mój zrobiłby minę podobną :D chyba że czegoś by potrzebował to może i po męskiej sekcji by połaził ;) szaro za oknem :o wstawać się nie chce normalnie 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Euforka🌻 milych zakupow:) Pestka hihi moj tez by mial taka mine hahahaha oj jak juz otworza to bedziesz mogla dzienny wypad zrobic:) Eternity przesylam slonkobo u mnie pieknie swieci:) ale jest zimno temp na minusie i do tego silny wiatr:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie i ja glowa mi peka ale moze po kawie przejdzie zaraz spadam tez na zakupy lekkie wiec do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwierzycie no w ksiazce siedzialam hahah slowka pisalam .. mam teraz czas przyszly przeszly itp .. jakies dodawanie ge ... oj dzizyssssssssssssss:( katastrofaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo 😘 dotarło słońce :) ale tyż zimno , tyle że nie na minusie Pestka no ucz się ,ucz ;) brzuch mnie zaczyna boleć :o na @ po kiego wała ona musi być co miesiąc ??? 😠 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) Eternity Ty nie marudz! ;) a niech sobie @ bedzie co miesiac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity hehe mozna zaradzic by @pojawil sie po 9 miesiacach hihi;) Pestka hihi to doiero poczatek hahaha czekaj jak dojdzie Ci jeszcze imperfektum hahaha to zobaczysz ze perfektum jeszcze taki zly nie jest :D ludzie jak u mnie dzis wieje:Ozamarznac mozna:Otemp tez zerowa a ma byc jeszcze zimniej:P Luty jest najzimniejszym miesiacem w belgii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka ,widzialam kolce,ladnie sie prezentuja na tym szklanym czyms ;-) a kiedy bransolety i wisiory dodasz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj noooooo - skoro już \"odgórnie zarządzona\" że ma być co miesiąc to musi być miałam na myśli czemu nie zarządzono jej na przykład już co dwa (że raz na pół roku nie wspomnę o ile byłoby wygodniejsze ;) ) hehhe to będziecie ogladać jak się dwa facety pukają ? :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina a na takie przesuwanie terminu to ja się nie zgadzam :P biedna ta moja rodzinka dziś :P punkt kulminacyjny pms\'a następuje potęgowany bólami :P a niech się hartują :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity🖐️:) pewnie rodzinka przez tyle lat pewnie juz sie przyzwyczaila;) masz na uspokojenie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no,mam nadzieje ze pukania i frukania nie bedzie :p, na urywkach filmu ino sie wymieniali slina hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa Ciastek foty dzis porobilas malej? Mindy sie nie pokazuje i Izunia tez cos znikla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na balu nie zostalam,a teraz blaszka zaluje bo cyknelam jej 2 foty i poszlam do domu, a okazalo sie ze ta mala menda w jakichs konkursach brala udzial,swiruska jedna (zarla cytryne, spiewala do mikrofonu) jakbym zostala zrobilam foty no ,ale trudno za rok bedzie powtorka dwie foty na NK wstawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo hiba tez jestem z lekka niesmiala a corka wydaje sie taka odwazna i raczej pewna siebie nooo ja tez mam zamiar ogladac ten potnos....corka widziala reklame i mowi ze tez chce bo to smieszne jak w reklamie goli...z golymi dupami skakali do jeziora mam nadzieje ze nie bedzie duzo takich i owakich scen bo bede musiala opaske na oczy jej przygotowac hihi uzgodnilismy ze wieczorem na feriach czy wakacjach moze pozniej troszku ogladac filmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przeczytalam opis z gg jednej mojej znajomej: "Fatalna Atrata Czegos Ewidentnie Tepego" czytaj pierwsze litery :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×