Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

fantastyczna pozycja, czy pozycja z fantazja buhahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo cooooooooo ?? :P:D zaczynało u mnie sypać śniegiem 😭 zimno jest jak nie wiem , pizga :o i jeszcze śniegu brakowało 😭 a przed chwilą słońce świeciłoooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko niedawno wrocilismy z galerii a wyruszylismy po 9tej hihi sobie kupilam tylko:tunike na ramiączkach[mozna długi pod spod] z kalieniami z cyrkonii z paskiem...kolczyki i opaske szeroką...reszta łaszkow dzieciakom w sumie nie znosze jezdzic z dziecmi a zwlaszcza z malym moim lobuzem malo co zobaczylam ,trudno obejsc prawie 300sklepow ...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wziemal swoje bachorki bo corka chciala na tą wspinaczke isc no i poszla...posylam kilka fot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie od wczoraj pada śnieg :O już wszędzie biało jest..... a ja chcę wiosny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez sniegu wczoraj napadalo i mrozek sie bierze wiosny i ja kce wiosnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejo czy ktos ma z was nawigacje z navipunkt?? mam darmowy kod na akualizaje .. w PL to kosztuje 39 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ niemachanym u mnie padał też śnieg i to dość mocno i na dodatek jest lekko mroźno więc się trzyma biało 😭 idę kończyć kraftować :classic_cool: i posprzątać po bo niezły bajzel narobiłam :P zajrzałam na chwilkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obejrzałam po raz kolejny \"ligę niezwykłych dżentelmenów\" -akurat leciało w tv :) ale lubię ten film kraftowanie skończone :) zrobiłam sobie adresownik -znaczy się ozdobiłam okładkę gotowego notatnika i dokleiłam kwadraciki z alfabetem na kolejne strony i w sumie jeszcze nie wiem czy dla siebie bo stary się ledwo trzyma(ale się trzyma :D ) czy może niech na razie poleży w szufladzie i poczeka ,może zostanie sprezentowany zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ciastek🌻 Pestka u mnie tez hihi Snieg pada i wieje strasznie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boziuuuu u mnie napikala snieg i to jak buuuuuuuuuuuu gdzie ta wiosnaaaaaaa???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka trzeba jeszcze luty przezyc :P luty u nas zawsze najzimniejszy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ się nie wyróżnię : biało u mnie 😭 i ma jeszcze padać i to ponoć ostro :o kilkanaście szkół w hrabstwie zamkniętych już dziś z powodu dużych opadów (nasze czynne , moje laski poszły) ciekawe jak T do i z pracy dziś zajedzie jak jeszcze będzie sypać a dróg nie odśnieżą już na głównych drogach do centrum korki są tyle że mój ma niedaleko - tylko z powodu świateł na rondach jedzie się 10 minut (bez tego byłoby szybciej:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać że warstwa śniegu który tak utrudnia wcale nie ma pół metra grubości - na oko to co przed domem leży to jakieś 2-3 cm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ u mnie tez zima...rano bylo -8 jak malego wiozlam teraz -4 chociaz slonko to odczuwalna wieksza maly nie chcial do przedszkola po tygodniu przerwy...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha eternity niezle 3cm sniegu i juz popłoch sie robi...nie znają prawdziwej zimy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×