Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Pestka hihi brawo widzisz jaka juz douczona jestes:D hehe zawsze jak mamy przerwe to sie pierwsze na fajke leci a potem kawa hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihihi wyjec poszedł z panem....napatoczył się w odpowiednim momencie i dał się rosołem przekupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas tez mozna pic na lekcji a jeden anglik zawsze nam przynosi angielskie ciasteczka do kawy hihi sa pyszne i przynajmniej jakas odmiana niz te suchoniki belgijksie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojebanstwo :P ale wyjatki sa zajebiscie zakrecone .. jak masz w wyrazie v i odmiana jest to jest F alee.. nie stawiiamy T dylko D bo to wyjatek .. a warum?? --darum!!! .. jak ja to zawsze odpowiadam na lekcji hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🌼 matko kochana zapomniałabym !!! muszę się pani zapytać jak po dziecko pójdę kiedy spotkanie w szkole mają niedługo międzynarodowy tydzień i jak ktoś mieszkał/pracował w innym kraju to może opowiedzieć dzieciom co i jak no i w tym tygodniu miało być spotkanie żeby omówić co i jak potrzebuję jakiegoś kopa i może to mnie rozkręci - zobowiązania staram się wypełniać a już mnie na listę wpisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia🌻 Eternity daje kopa;) hihi dzieki za ziolo😘 co do gramatyki dochodza jeszcze jak w angielskim czasowniki nieregularne ktore trzeba wykuc :P czas przeszly jeden uzywa sie do mowienia a pisze sie tez w czasie przeszlym ale juz inaczej te czasowniki hihi i tez sa regularne i nieregularne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia dzieki😘 Eternity no mama 4 kartki A-4 z tymi wyjatkami:O prawie cale opanowane hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tyz mam hihih a w poniedzialek mam juz maly sprawdzian z tego .. ochujeli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos masz dozo tycg sprawdzianow -ja mam jeden na pol roku hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu Izuni 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 a tu Hugo :P 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no robi nam czesto takie przepytujace wiesz nie sposob wypytac kazdego bo sie nas powielilo wiec sprawdzi nasza wiedze na kartce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastawilam sobie kawe-to bedzie juz czwarta dzisiaj a potem jeszcze jedna w szkole z maszyny hihi chyba mi serducho wytrzyma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka dzieki😘machaj hihi jakpic to pic w koncu na cos kicham hehehe nasza nauczycielka wie z lekcji kto co potrafi hihi czasem jakies zadanie domowe i wsio:Ppewnie przez to nawet do ksiazek nie zagladam hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka postawisz po powrocie na rozgrzewkę w sam raz - każda będzie po spacerku po dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siki weroniki sa z maszyny hehehe no ja zawsze pije kawe z mleczkiem bo czarnej nie wypije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja taka to moge pic jak herbate ahaha przeczyszczajaca .. chyba zaczne pic kakao :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z mleczkiem ale sypana?? czy rozpuszczalna?? eternity ,moze sie wyrobie ahahah i pojde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×