Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no kuwa fatum .. albo fux albo nazwijcie to jak chcecie hhahhahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucaj Izunia rzucaj :) boszzzz ja dalej ja zajadam .. hihii a potem bede mowic jaka to ja grubaa jestem bueheehehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaahahhha Izunia bueheheheh to nie do ciebie hahahah a za salate dzieki hahahaahaa ale to wyglada bhhheehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz kwa chyba telefon przesialam:P przeszukalam torbe,kieszenie i nima dzwonilam ze stacjonalnego i dupa😠 jedyna nadzieja ze u mojego w samochodzie zostawilam Pestka jak go znajde(o ile znajde) to wysle na bank smsa a jak masz darmowe to wycisze tel i bede z toba na lekcji pisac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka🌻 ale Wam to wyszlo hehehe ok to wreczam hehe w koncu tez zielone:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity gdzie juz zniklas??????????????????? Pestka a masz nr tel Izunii? ona ma moj nr wiec mozesz sprawdzic czy ty masz wlasciwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak chcesz to mogę troche koło ciebie poskakać ;) Hugolina to może zadzwoń do swego niech sprawdzi czy w samochodzie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina nie umiem tysiąc postów na minutę napitalać 😭 Pestka masz [sałatę,ogórka ,pomidora i co tam jeszcze lubisz w sałacie] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh :D mam jeszcze pare darow ukrytych;) ale praktykuje je tylko z intruzami:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity ja Twoj nr mam-chyba ze zmienilas hihihi no ale tel nietP:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka hehe z Izunia i Eternity szybko pomozemy Ci wykorzystac te darmowe minuty hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy działa to gg - niby mi pokazuje mój status jaki ustawiłam ale cała reszta na czerwonooooooo Hugo nie zmieniłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce ahhahahahha .. tylko co ja bede dzwonic?? jak i z kompa tyz mogie ahahaa .. dzieki za salate ogorki pomidory .. lubie papryczke , fasole fioletowa .. i wsio co sie naaje ahahhahha Izunia hahha hop hop hhahahaha Hugo daj na luzzz nie bede dzwonic jak bedziesz w szkole .. u nas tez nie mozna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity wyslalam Ci cos na gg-wiec sprawdz hihi no widzisz mam Twoj nr hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa te minuty sa tylko w BE hihihihi ale za to do wszystkich sieci :) a gg nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka zadzwonisz jutro hihi ale smsy moge pisac hehehehe pol klasy z nudow smsy na lekcji wysyla hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a żeby było śmieszniej to teraz dopiero zobaczyłam kilka postów których wcześniej nie było kafe też odpierdala ale z tym się nie dziwię-tyle oszołomów tu siedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to tylko ja sie zalapalam na promocje hihi no jest jeszcze Ciastek i Mindy zadzwon do niej i ja opierdol ze sie u nas nie pokazuje hihi Eternity nic niemam od Ciebie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×