Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

przepis mi podano....ino sałatki nie pekińską kroisz w kosteczkę filety pokrojone w kostkę smażysz na patelni z dodatkiem tej torebeczki z przyprawami z zupki (tłuszcz nie) na koniec prażysz jak najdrobniej pokruszony makaron na suchej patelni,jest dobry jak się zrobi złoto-brązowy łączysz to wszystki i dodajesz trochę majonezu podobno pyszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę że można samemu pokombinować z taką sałatką , bez przepisu - wrzucić wszystko co smakowo będzie pasowało i nam smakowało i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity[salata pekinska] heheh ja mam pl zupki hihi bo te belgijskie jakies nie smaczne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade po mala i na maly shopping;) wszystkie bluzki jakos za krotkie sie zrobily na nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina baw się dobrze na zakupach!! eeee...a mnie się zdaje,że pomarańcze pomyliły po prostu topik,nie ten adres!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhehehe taaaa czego tu zazdroscic?? wymien choc jedna rzecz ktora by ktoras z nas chciala miec ???? a ktora ty masz .. hihihi NIC poprostu NIC ... ide zapalic i tyz lece po mala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie muszę dziś lecieć :D no , przynajmniej do szkoły , potem idziemy na szczepienie a moje dziecko się cieszy że będzie kłute :D \"bo będę zdrowa\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnieg zaczyna znów sypać :o i oczy mi się ciężkie robią 💤 kawę szatana trzeba zapodać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie odwilż na całego!! a po kawę to dopiero muszę jechać,bo się skończyła :O Eternity mówisz,że co rude to wredne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wredne ,wredne ,mówią że i fałszywe :P kawusię mężusio kupił do południa na zakupkach :) zapodam wirtualną zanim kupisz ;) c :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas pizda okradla moja mame😠 ukradla jej kase, portfel, dokumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boziu co tu sie dzialo wnioskując po postach byla chyba pomaranczka czy co hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inne dokumenty też chyba można zgłosić ,na przykład dowód osobisty - ma swój numer przecież i też można zastrzec że nieważny już Martoszka no trochę się działo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylysmy w urzedzie miasta na policji i wiecie co nam powiedzieli - ze mamy zadzwonic o 16:30 i on nam powie czy moze juz przyjac zgloszenie czujecie????? popierdolilo ich mama teraz poszla i siedzi na komisariacie i czeka... co za kraj naszczecie zadnych kart nie miala!!! ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tymi portwelami niech go chuj no ... moze ktos wyrzuci kase wezmie .. nie kazdemu dokumenty potrzebne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no portfela tez szkoda czerwony, prawdziwa skora, prezent 😠 ale teraz zeby na raty niczego ktos nei wzial kredyt ciezko dostac ale raty w sklepie raz dwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dowod i tak nowy juz trzeba wyrabiac bo zgloszone w urzedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jak z zaginięciem trzeba odczekać ileś godzin ???? matko 😠 toż przecież wciągu pół godziny ktoś może użytek zrobić z dokumentów dobrze że kart nie było , dowód się wyrobi szkoda kasy i zachodu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×